کدخبر: 83396 تاریخ انتشار

امام جمعه سنندج:

به اژه‌ای افتخار می‌کنم

امام جمعه سنندج گفت: رئیس دستگاه قضا کمر همت به خدمت خلق بسته‌ و هدف وی ایجاد امنیت و آرامش هرچه بیشتر برای جامعه است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، ماموستا فایق رستمی، امام جمعه سنندج، ضمن تشکر از رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و بازدید وی از مراکز ثبت اسناد سنندج در دیدار با وی گفت: از زمان حضور حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در قوه قضائیه به راستی انقلابی بزرگ در حوزه دستگاه قضا روی داده و نویدها و مژده‌های فراوانی در دل مردم به خاطر رعایت هرچه بیشتر حقوقشان و نیز روند خالی شدن زندان‌ها از جمعیت ایجاد شده است.

ماموستا رستمی با بیان اینکه مدیریت رئیس دستگاه قضا بر قوه قضائیه نشان از مهر و عطوفت اسلامی دارد، اظهارکرد: این شیوه و منش، آسایش و آرامش و امنیت بیشتری برای مردم به ارمغان خواهد آورد.

وی، با بیان اینکه رئیس دستگاه قضا در کنار رافت اسلامی، برخورد قاطع با اراذل و اوباش و متجاوزان به حقوق مردم را در دستور کار خود قرار داده است، بیان کرد: برخورد قاطع با اراذل و اوباش و متجاوزان به حقوق مردم در ایجاد امنیت و آرامش پایدار به شدت موثر خواهد بود و این مواضع، امید مردم کردستان به ریاست این قوه را بسیار بیشتر از قبل کرده است. لذا بنده به سهم خود انتصاب حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای را برای مدیریت دستگاه قضا مبارک می‌دانم و به وی افتخار می‌کنم.

 امام جمعه سنندج در ادامه با اشاره به سفرهای استانی رئیس دستگاه قضا به استان‌های مختلف و دیدن مشکلات مردم از نزدیک و پیگیری‌های دقیق مسائل زندانیان و خانواده های آنها و سایر مردم، اظهار کرد: همگی این موارد نشان از این دارد که رئیس دستگاه قضا کمر همت به خدمت خلق بسته است و هدف ایشان ایجاد امنیت و آرامش هرچه بیشتر برای جامعه است.

امام جمعه سنندج در ادامه خاطرنشان کرد که مشورت، مساوات، عدالت و عمران و آبادانی چهار رکن اساسی نظام جمهوری اسلامی است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین