کدخبر: 82373 تاریخ انتشار

انتقاد شدید نماینده تهران از استاندار!

نماینده مردم تهران گفت: در تهران دیدیم که ریزگردها زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده و حتی در روز یکشنبه با بی‌برنامگی دانش‌آموزها به مدرسه رفتند و سپس اعلام شد که تعطیل است و باید به استاندار تهران دستمریزاد گفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مجتبی رضاخواه در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس سازمان محیط زیست بیان کرد: در شرایطی که شاهد هستیم گرانی‌ها به مردم فشار وارد کرده است ریزگردها نیز زندگی مردم را مختل کرده است و سازمان محیط زیست نیز حتی واکنش کوچکی نسبت به آن نداشته است. بنده در بازدیدی که از استان‌های فارس، ایلام و کهگیلویه در پی چند روز اخیر داشتم دیدم که ریزگردها چگونه زندگی آنها را تحت تاثیر قرار داده است.

وی در ادامه اظهار کرد: در تهران نیز دیدیم که ریزگردها زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده و حتی در روز یکشنبه با بی‌برنامگی دانش‌آموزها به مدرسه رفتند و سپس اعلام شد که تعطیل است و باید به استاندار تهران دستمریزاد گفت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علی‌رغم این‌که سازمان محیط زیست، وزارت کشاورزی، سازمان مدیریت بحران و سازمان هواشناسی در این زمینه بودجه‌ای می‌گیرند ولی متاسفانه نه تنها کاری نکرده‌اند بلکه حتی کوچک‌ترین واکنشی نسبت به آن نشان نداده‌اند.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • یک قبیله وجود دارد که برای ازدواج دختران و پسران خود رسم بسیار عجیب و غیر قابل باوری دارند، رسمی که شنیدن آن احتمالا…