کدخبر: 80654 تاریخ انتشار

نماینده مردم شاهین دژ در مجلس:

قبل از نام بردن از ارگان انقلابی سپاه، دهان خود را آب بکشید

نماینده مردم شاهین دژ گفـت: این روزها افرادی معلوم الحال اقدام به جوسازی علیه سپاه می کنند که به این افراد توصیه می کنم قبل از نام بردن از ارگان انقلابی سپاه، دهان خود را آب بکشند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، حسن همتی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: علیرغم پیگیری ها و تلاش های هیات مذاکره کننده کشورمان، آمریکا پاسخ قانع کننده ای به رفع تحریم ها و راستی آزمایی نداده است و کماکان اصرار دارند بخشی از تحریم ها به ویژه تحریم سپاه پاسداران باقی بماند که این کار با عزت و شرف ایران اسلامی مغایرت دارد.

وی افزود: از طرفی این روزها افرادی معلوم الحال اقدام به جوسازی علیه سپاه می کنند که به این افراد توصیه می کنم قبل از نام بردن از ارگان انقلابی سپاه، دهان خود را آب بکشند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه وضع اقتصادی و معیشتی مردم مناسب نیست، خاطرنشان کرد: اقدام قابل توجهی در این رابطه انجام نشده و قیمت اجناس کما فی السابق در حال صعود است، در حالی که مردم افزایش قابل توجهی در درآمد خود مشاهده نمی کنند. مردم توقع دارند ما مشکلات اقتصادی و معیشتی و رفع تبعیض را حل کنیم و در اولویت قرار دهیم. اقتصاد دستوری کاربرد ندارد و این فرمول ها و راه حل های منطقی است که کارسازند. هیچ نظارتی برکیفیت، تولید و توزیع کالاهای داخلی وجود ندارد و قیمت کالاها به دلخواه سلطان ها تعیین می شود.  

همتی افزود: بار اصلی مشکلات بر دوش مردم است و مسئولان به جای دست کردن در جیب مردم، مبارزه با رانت خواری و حقوق های نامتعارف را در اولویت قرار دهند.

وی همچنین اجرای درست رتبه بلندی معلمان، همسان سازی حقوق بازنشستگان و رفع بیکاری جوانان را از مطالبات اصلی مردم دانست و گفت: امیدواریم دولت اقدامات جدی در این رابطه انجام دهد.

نماینده مردم شاهین دژ نبود امکانات بهداشتی را یکی از مشکلات اصلی حوزه انتخابیه اش اعلام کرد و گفت: ما از نبود پزشک متخصص به شدت مشکل داریم و هنوز اقدام جدی در این خصوص صورت نگرفته است.

همتی همچنین مشکلات کشاورزان و دامداران به دلیل بالا بودن قیمت فرآورده های دامی و عدم اختصاص حقابه کشاورزی به کشاورزان را از دیگر مشکلات در حوزه انتخابیه اش بیان کرد.  

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • سرپرست اداره‌کل موزه‌ها از تعطیلی موزه‌های استان تهران در روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه به علت آلودگی هوا خبر داد.