کدخبر: 60265 تاریخ انتشار

توصیه متواتر پدر رئیس قوه قضائیه به او چه بود؟

در ویدیویی که در صفحات رسمی حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در روبیکا، اپارات و اینستاگرام به ادرس ejeii_org منتشر شده است، رئیس دستگاه قضا به بیان خاطراتی از پدر مرحوم خود می‌پردازد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، رئیس دستگاه قضا به همکاران دستگاه قضا تاکید میکند که خود را مقید به گوش دادن به بیانات رهبر معظم انقلاب کنند. 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین با اشاره به ویژگی‌های رهبر معظم انقلاب از جمله، اشراف اطلاعاتی دقیق درباره مسائل کشور و بین‌المللی، زمان‌شناسی و تجربه گرانبهای ایشان در موضوعات مختلف تاکید کرد کلمه به کلمه بیانات رهبر انقلاب می‌تواند نقشه راه و چراغ راهنمای مسئولان کشور باشد.

رئیس دستگاه قضا در رابطه با این موضوع به ذکر خاطراتی و توصیه‌ای از پدر کشاورز خود در ارتباط با گوش دادن به فرمایشات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداخت.

رئیس قوه قضاییه یادآور ‌شد پدر وی، همواره مقید به شنیدن بیانات امام خمینی(ره) و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بود و اعضای خانواده خود را به این کار، توصیه می‌کرد.

برهمین اساس، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به همکاران خود توصیه کرد در کنار مطالعه بیانات باارزش رهبر معظم انقلاب، مقید به گوش دادن به فرمایشات ایشان باشیم و بیانات معظم له نقشه راه و راهنمای ما باشد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین