کدخبر: 59852 تاریخ انتشار

رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی:

با رئیس فرماندهی مرکزی آمریکا گفتگو کردیم

رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی با رئیس فرماندهی مرکزی نیروی دریایی آمریکا درباره همکاری‌های بین‌المللی برای حفاظت از مسیرهای دریایی بین‌المللی گفتگو کرد.

بیشتر بخوانید:

از خبرگزاری شینهوا، طبق بیانیه وزارت جنگ رژیم صهیونیستی، آوی کوخاوی، رئیس ستاد کل ارتش این رژیم دوشنبه میزبان چارلز برادفورد کوپر، رئیس فرماندهی مرکزی نیروی دریایی آمریکا بود که به اراضی اشغالی سفر کرده است.

در این بیانیه آمده است: دو طرف در این دیدار درباره استمرار همکاری‌های بین‌المللی و تقویت روابط جهت استمرار حفاظت از مسیرهای دریایی بین‌المللی گفتگو کردند.

طبق بیانیه یاد شده، کوخاوی در این دیدار گفت، "همکاری‌های دریایی میان دو ارتش اسرائیل و آمریکا نمونه دیگری از استحکام روابط راهبردی میان دو طرف است".

رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه مدعی شد: اقدام مشترک با ارتش آمریکا برای "تحقق دستاوردهای بیشتری برای اسرائیل و امنیت" آن ادامه خواهد یافت و با هم به مقابله با چالش‌های تازه و حفظ ثبات در خاورمیانه ادامه خواهیم داد.

کوپر نیز در این دیدار گفت: سفرم به "اسرائیل" تعهد عمیق ما به روابط "راهبردی" میان ناوگان دریایی آمریکا را که سال‌ها ادامه داشته، نشان می‌دهد.

فرمانده فرماندهی مرکزی نیروهای دریایی آمریکا در ادامه تاکید کرد: همکاری‌های دریایی میان نیروها بر اعتماد و منافع مشترک در حفظ امنیت و ثبات در محدوده دریایی منطقه‌ای استوار هستند.

این سومین سفر کوپر به اراضی اشغالی طی شش ماه گذشته است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین