کدخبر: 59561 تاریخ انتشار

عطاالله مهاجرانی مخالفان را به گفتگو دعوت کرد

یک فعال سیاسی گفت: هاشمی رفسنجانی هیچ اشتباه استراتژیک در زندگی نداشته است و بنده حاضرم با کسانی که با این گزاره مخالف هستند، گفتگو کنم.

بیشتر بخوانید:

به گزارش خبرنگار سیاسی منیبان، عطاالله مهاجرانی شامگاه یکشنبه ۱۹ دی ماه، در سالروز رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی  در کلاب هاوس ضمن خواندن هاشمی رفسنجانی به عنوان استاد خود گفت: در صحبت جوادی آملی تعبیری در مورد شخصیت هاشمی رفسنجانی صورت گرفته که آن جمع سالم شخصیت است. این جمع سالم را بنده از این منظر در نظر میگیرم که همه ابعاد شخصی، علمی، فرهنگی، هنری و دینی در او وجود داشت. جمع سالم را در نگاه ایشان به اسلام، جمهوریت، انقلاب و ایران می‌توان مشاهده کرد. 

وی افزود: نامه معرفی وزرای دولت اول هاشمی رفسنجانی را بنده نوشتم و از واژه اعتلای ایران استفاده و آن را به عنوان اهداف دولت قلمداد کردم. هاشمی رفسنجانی هیچ اشتباه استراتژیک در زندگی نداشته است و بنده حاضرم با کسانی که با این گزاره مخالف هستند، گفتگو کنم. 

مهاجرانی در پایان یادآور شد: نقشی که هاشمی رفسنجانی در جمهوری اسلامی نسبت به نظام، رهبری و امام خمینی داشتند بسیار قابل دفاع است البته منظور تقدیس نیست. در خصوص سیاست‌های ایشان در مورد جنگ نیز باید گفت که داوری بعد از گذار زمان بسیار قابل دفاع نیست.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین