کدخبر: 59510 تاریخ انتشار

چه کسانی بیشترین اهانت را به هاشمی رفسنجانی کردند

برادر مرحوم هاشمی رفسنجانی گفت: جریان تندرو و افراطی‌ها که تعدادی از آنها نیروهای احمدی‌نژاد بودند، بیشتر از سایرین به هاشمی رفسنجانی اهانت می‌کردند.

بیشتر بخوانید:

محمد هاشمی، برادر مرحوم هاشمی رفسنجانی، در  پنجمین سالگرد ارتحال  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به خبرنگار سیاسی مُنیبان گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی نسبت به اهانت‌های صورت گرفته بی‌اعتنا بود چرا که برخی اشخاص مشخص می‌آمدند و به او توهین می‌کردند این در شرایطی بود که خود آنها دارای کارنامه سیاهی بودند. آن زمان که بنده در دفتر هاشمی رفسنجانی بودم به او می‌گفتم که اجازه بدهید جواب اهانت‌کنندگان را بدهیم اما مرحوم هاشمی مخالفت می‌کردند.

هاشمی همچنین خاطرنشان کرد: به عوان مثال در خصوص موردی که چندین بار به هاشمی رفسنجانی گفتم، شخصی به نام حمید روحانی بود که به عنوان انقلاب صحبت‌هایی را علیه مرحوم هاشمی رفسنجانی و دیگران مطرح می‌کرد. البته وقتی این فرد علیه بزرگان و مراجع صحبت کرد امام خمینی او را توبیخ کرد. به عبارت دیگر از نظر هاشمی رفسنجانی این قبیل اهانت‌ها ارزش پاسخگویی نداشت و او می‌گفت اگر به این قبیل صحبت‌ها پاسخ دهیم خود را تخریب کردیم. همچنین جریان تندرو و افراطی‌ها که تعدادی از آنها نیروهای احمدی‌نژاد بودند، بیشتر از سایرین به هاشمی رفسنجانی اهانت می‌کردند. در حقیقت طیف‌های اصول‌گرای افراطی که عنوان انقلابی را، بر روی خود گذاشتند و این قبیل اقدامات را نماد انقلابی‌گری قلمداد می‌کردند، به هاشمی رفسنجانی توهین می‌کردند.

 

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین