کدخبر: 59447 تاریخ انتشار

وزیر خارجه تاجیکستان به امیرعبداللهیان پیام داد

وزیر خارجه تاجیکستان در پیامی به وزیر خارجه کشورمان سی‌امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین جمهوری تاجیکستان و جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، متن پیام سراج الدین مهرالدین به حسین امیرعبداللهیان به مناسبت سی‌امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین جمهوری تاجیکستان و جمهوری اسلامی ایران بدین شرح است:

جناب آقای دکتر حسین امیر عبداللهیان

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

با کمال خرسندی سی‌امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین جمهوری تاجیکستان و جمهوری اسلامی ایران را به جنابعالی تبریک می‌گویم.

باعث خوشحالی است که در این مرحله، مناسبات دوستی و برادری و همکاری‌های سودمند دو کشور به طور مستمر رشد و توسعه یافته و زمینهساز جنبه‌های جدید سازنده‌ای شده است.

طرف تاجیکستان سطح کنونی همکاری‌ها را مهم ارزیابی نموده، خواهان گسترش آتی مناسبات در همه عرصه‌های مورد توجه طرفین می‌باشد.

اطمینان کامل دارم با سعی و تلاش‌های پیگیرانه و سازنده دو طرف، تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در راستای منافع مردمان‌مان در آینده نیز بیش از گذشته مورد استفاده باثمر قرار خواهند گرفت.

با استفاده از فرصت، برای جنابعالی سلامتی و پیروزی، برای مردم دوست و برادر ایران آسایش و ثبات پایدار و رفاه و شکوفایی کشورتان را آرزو می‌نمایم.

با احترام

سراج‌الدین مهرالدین

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • بر اساس اعلام محمد اصغری، کارشناس هواشناسی، دیشب سردترین شب سال تهران خواهد بود. سامانه بارشی تا چند ساعت دیگر از…