کدخبر: 50703 تاریخ انتشار

تکرار ادعاها و اتهامات تروئیکا علیه ایران!+جزییات

سه کشور اروپایی عضو برجام با صدور بیانیه‌ای در نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اتهامات وادعاهای واهی ایالات متحده آمریکا در خصوص عدم همکاری ایران با آژانس را تکرار کرده و نسبت به برگزاری نشست فوق العاده شورای حکام در این زمینه هشدار دادند.

تکرار ادعاها و اتهامات تروئیکا علیه ایران!+جزییات
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، در این بیانیه که یک نسخه آن در تارنمای وزارت امور خارجه آمریکا منتشر شد، انگلیس، فرانسه و آلمان ادعا کردند: ایران باید بدون فوت وقت راه همکاری و تعامل را با اژانس در پیش بگیرد و اگر پیشرفت سریع و ملموسی در راه نباشد، برگزاری جلسه ویژه شورا که خیلی زود برگزار شود؛ اجتناب ناپذیر خواهد بود.

بیانیه یادشده بدون اشاره به زرادخانه های مملو از کلاهک‌های هسته ای برخی، از جمله رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیستی ادعا می‌کند، «ایران با امتناع از همکاری کامل با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، یکپارچگی نظام جهانی پادمان را تضعیف می‌کند. » این درحالیست که نماینده آمریکا نیز در نشست شورای حکام ایران را به عدم همکاری با آژانس متهم و تهدید کرد چنانچه این روند ادامه داشته باشد این شورا برای «رسیدگی به بحران» جلسه فوق‌العاده تشکیل خواهد داد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید
  • کافئین نوعی ماده آلکالوئیدی است که به طور طبیعی در برخی مواد غذایی از جمله دانه قهوه، چای، دانه کاکائو و… یافت می‌شود.…