کدخبر: 50231 تاریخ انتشار

رونمایی از نقشه دوم آمریکا در صورت شکست مذاکره با ایران+جزییات

خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ با اشاره به از سرگیری مذاکرات وین که برای ۲۹ ماه نوامبر برنامه‌ریزی شده است، طی گزارشی نوشت که آمریکا باید خود را برای شکست مذاکرات آماده کند.

رونمایی از نقشه دوم آمریکا در صورت شکست مذاکره با ایران+جزییات
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ با اشاره به از سرگیری مذاکرات وین که برای ۲۹ ماه نوامبر برنامه‌ریزی شده است، طی گزارشی نوشت که آمریکا باید خود را برای شکست مذاکرات آماده کند.

بلومبرگ با تکرار برخی ادعاها درباره خطرآفرین بودن فعالیت‌های ایران، از دولت آمریکا خواسته است در صورت شکست مذاکرات وین، برای مقابله با تهدیدهای ایران از راه‌های دیگری اقدام کند.

این خبرگزاری از جمله اشاره کرده است که آمریکا در صورت شکست احتمالی مذاکرات برجامی، تحریم‌های فعلی علیه ایران را تشدید کرده و در اجرای آن نظارت سختگیرانه‌تری داشته باشد.

در ادامه از آمریکا خواسته شده است که از طریق متحدان این کشور، خطوط قرمز خود را به طور شفاف تعیین کرده و پیامدهایی که ایران در صورت تخطی از این خطوط قرمز متحمل خواهد شد را مشخص کند.

خبرگزاری بلومبرگ با تکرار برخی ادعاها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، به دولت آمریکا توصیه کرده است که به شرکت‌کنندگان در مذاکرات وین یادآور شود که هدف اولیه از گفت‌وگوهای هسته‌ای با ایران این بوده که در صورت شکست تلاش‌های دیپلماتیک، در بازه زمانی قابل قبولی به جهان بگویند که ایران تا دستیابی به بمب اتمی چقدر فاصله دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین