کدخبر: 49951 تاریخ انتشار

زو تنها زبانی است که عربستان می‌فهمد+جزییات

آژانس مطبوعات یمن در تحلیلی نوشت: هشتمین عملیات توازن بازدارندگی که دیروز توسط نیروهای مسلح یمن انجام شد، متوسل شدن به زبان زور است که عربستان سعودی تنها این زبان را می‌فهمد.

زو تنها زبانی است که عربستان می‌فهمد+جزییات
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، آژانس مطبوعات یمن دیروز (یکشنبه) در تحلیلی نوشت: اعلام اجرای هشتمین عملیات توازن بازدارندگی که توسط نیروهای مسلح یمن انجام شد، نشان داد که این نیروها از بازوهای بلندی برخوردارند که می‌توانند به عمق عربستان برسند. 

اجرای چنین عملیات نظامی برای ضربه به اهداف در پایگاه‌های نظامی سعودی از ناتوانی نیست بلکه ناشی از توانایی‌های نظامی نیروهای مسلح یمن برای مقابله با دشمنی است که تنها زور می‌تواند از جنایاتی که علیه مردم و سرزمین یمن انجام می‌دهند، جلوگیری کند.  

این رسانه یمنی در ادامه با اشاره به این حقیقت که نقش جنایتکارانه عربستان در یمن، منطقه عربی و سایر نقاط جهان بر هیچکس پوشیده نیست، افزود: عربستان با در اختیار داشتن ذخائر عظیم نفتی میلیاردها دلار درآمد دارد که به دستور ارباب خود یعنی کاخ سفید و رژیم اسرائیل برای انجام کارهای شیطانی، طراحی کودتا، ترور و دیگر کارهای نافی عقل و منطق به کار گرفته است بنابر این با چنین دولتی فقط با زبان زور می‌توان برخورد کرد و این زبانی است که عربستان به خوبی آن را می‌فهمد. 

آژانس مطبوعات یمن با اشاره به اینکه توان نظامی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به طور مداوم در حال افزایش است، نوشت: اجرای عملیات نظامی دقیق و جسورانه‌ای که بر اساس محاسبات نظامی انجام شد نشان داد که اینها از اموری است که فقط ارتش‌های بزرگ می‌توانند آن را اجرا کنند. 

نویسنده در ادامه با اشاره به وضعیت بدبختی و نا امیدی حاکم شده بر اوضاع نظامی عربستان افزود: سلسله عملیات موازنه بازدارندگی اجرا شده توسط ارتش یمن ناتوانی ارتش سعودی را افشا کرد بطوری که این ارتش مایه خنده در تمام جهان شده است زیرا ارتش عربستان مسلح بوده و هست و جدیدترین سلاح‌ها به ارزش میلیاردها دلار را در اختیار دارد اما نمی‌داند چگونه آن‌ها را به کار گیرد و از آن‌ها استفاده کند. 

آژانس مطبوعات یمن در پایان نوشت: حقیقت امر این است که اجرای این عملیات تهاجمی علیه عربستان متجاوز در چارچوب دفاع مشروع از مردم و وطن و مقابله با مثل تا توقف تجاوز و رفع محاصره است. 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید