کدخبر: 49600 تاریخ انتشار

بایدن بازهم همه کاره شد

جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا پس از انجام معاینات پزشکی انجام وظایف خود را به عنوان رییس جمهوری آمریکا از سرگرفته است.

بایدن بازهم همه کاره شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سخنگوی کاخ سفید روز جمعه به وقت محلی در بیانیه ای افزود که بایدن  انجام وظایف خود را از سر گرفت اما در بیمارستان "والتر رید" باقی خواهد ماند تا معاینه پزشکی عادی او تکمیل شود.

به گزارش ایرنا، سخنگوی کاخ سفید روز جمعه با اعلام خبر مراجعه بایدن رئیس جمهوری آمریکا به بیمارستان برای انجام معاینات پزشکی در آستانه ۷۹ سالگی وی، گفت که اختیارات بایدن بطور موقت به خانم کامالا هریس معاون رئیس جمهوری واگذار خواهد شد.

بایدن قرار بود مورد کولونوسکوپی قرار گیرد. دلیل انجام این عمل اعلام نشده اما طی انجام کولونوسکوپی، مورد بیهوشی قرار گرفته و به همین دلیل اداره امور کشور بطور موقت به معاونش کامالا هریس واگذار شد.

رسانه های آمریکایی مدتها است مطالبی درباره وضعیت جسمانی رئیس جمهوری کهنسال این کشور می نویسند و در موارد زیادی سلامتی جسمی وی را مورد تردید قرار داده اند.

بیمارستان والتر رید همان بیمارستانی است که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا بعد از ابتلا به ویروس کرونا، به این مرکز درمانی رفت و در آن مداوا شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین