کدخبر: 38558 تاریخ انتشار

ترامپ از پیش‌بینی جنجالی خود پرده‌برداری کرد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا پیش‌بینی کرد تا سه سال دیگر کار کشورش تمام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ دونالد ترامپ رئیس‌جمهور پیشین آمریکا پیش‌بینی کرد تا سه سال آینده دیگر آمریکایی وجود نخواهد داشت؛ اظهاراتی متناقض همزمان با اشاره به این نکته که احتمالاً در انتخابات ۲۰۲۴ شرکت خواهد کرد.

تارنمای آمریکایی هافینگتون پست نوشت: رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در ادعایی ضد ونقیض در مصاحبه با نیوزمکس بار دیگر اظهار داشت که در انتخابات سال ۲۰۲۰ در آمریکا تقلب شده است.

وی در این مصاحبه که روز سه‌شنبه با شان اسپایسر سخنگوی مطبوعاتی سابق کاخ سفید انجام داد گفت: کشور ما در هشت ماه گذشته واقعاً در یک سرازیری قرارگرفته است.

او بدون ارائه هیچ‌گونه شاهدی گفت کار کشورش در سه سال آینده تمام خواهد شد.

ترامپ گفت: در انتخابات‌های آینده در سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ دیگر کشوری برای ما باقی نخواهد ماند. در انتخابات تقلب شده است و من به شما می‌گویم تا سه سال دیگر کشوری برای ما نمی‌ماند.

اسپایسر با اشاره به برنامه ترامپ برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ از او پرسید چه موقع طرح‌هایش را اعلام خواهد کرد.

ترامپ از پاسخ مستقیم به این پرسش خودداری کرد اما به اسپایسر وعده داد که این تصمیم باعث خرسندی او است. ترامپ همچنین کشورش را مضحکه خواند و خطاب به اسپایسر گفت گمان می‌کنم تو و مردم کشور بسیار خوشحال خواهند شد.

ترامپ پیش‌تر نیز در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز گفته بود در حال رسیدن به نقطه‌ای هستیم که هیچ چاره‌ای جز نامزدی دوباره من برای ریاست جمهوری آمریکا نخواهد بود.

مت گیتس نماینده جمهوری‌خواه کنگره و متحد ترامپ هفته گذشته در گفت‌وگو با نشریه پولیتیکو گفته بود که ترامپ در سال ۲۰۲۴ میلادی دوباره نامزد می‌شود، زیرا می‌خواهد به‌عنوان یک مبارز نه کسی که فقط شعار می‌دهد، وارد عرصه رقابت شود.

ترامپ در انتخابات سال ۲۰۲۰ آمریکا مغلوب جو بایدن شد. پس از شکست در انتخابات، نتایج رأی‌گیری را نپذیرفت و مدعی شد تقلب گسترده در انتخابات آمریکا رخ‌داده است.

اظهارات تحریک‌آمیز ترامپ در خصوص نتایج انتخابات به اعتراضات خیابانی و درنهایت حمله به کنگره آمریکا و کشته شدن چند نفر ختم شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین