کدخبر: 37702 تاریخ انتشار

پهپاد اسرائیلی سرنگون شد+ جزییات

جوانان فلسطینی سحرگاه امروز (شنبه) یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی را بر فراز غرب رام الله هدف قرار داده و سرنگون کردند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ به نقل از فلسطین الیوم، این پهپاد اسرائیلی در روستای «النبی صالح» در غرب رام الله سقوط کرد.

 نظامیان اسرائیلی پس از سقوط این پهپاد در روستای النبی صالح، به این روستا یورش بردند.

رژیم صهیونیستی تمامی امکانات خود از پهپادها و شماری زیادی از نیروهای نظامی و امنیتی خود را برای دستگیری شش اسیر متواری از زندان جلبوع را به میدان آورده است. 

نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی صبح امروز دو اسیر فلسطینی متواری به نام های «زکریا الزبیدی» و «محمد العارضه» را در یک پارکینگ در جنوب «ناصره» دستگیر کردند.

رسانه‌های صهیونیستی جمعه شب هم اعلام کردند که ۲ تن از ۶ اسیر فلسطینی که دوشنبه گذشته از زندان این رژیم فرار کردند، دستگیر شدند.

پیش‌تر خالد البطش از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی هشدار داده که هرگونه تعرض و آسیب رساندن به این ۶ اسیر فلسطینی با پاسخ سختی از سوی مقاومت فلسطین همراه خواهد بود.

پنج اسیر فلسطینی وابسته به جنبش جهاد اسلامی و یک اسیر دیگر وابسته به جنبش فتح که به حبس طولانی مدت محکوم بودند، ساعت یک بامداد روز دوشنبه (۱۵ شهریور) موفق شدند از زندان «جلبوع» در شمال فلسطین اشغالی که از مهمترین زندان‌های امنیتی رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود، فرار کنند.

در پی این رویداد کم سابقه که یک شکست سنگین امنیتی را برای رژیم اسرائیل رقم زد، مقامات اسرائیلی به این جمع بندی رسیدند که سیستم اطلاعاتی و امنیتی رژیم سست و رخنه پذیر است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین