کدخبر: 2969 تاریخ انتشار

در آمریکا؛

تیراندازی در مرکز خریدی یک کشته و یک زخمی به جا گذاشت+جزییات

روزنامه "آریزوناریپابلیک" از تیراندازی در یک مرکز خرید شهر "فنیکس" ایالت آریزونا خبر داد و نوشت: در این حادثه یک نوجوان کشته و یک نفر به شدت زخمی شده ‌است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ به نقل از تارنمای خبری این روزنامه آمریکایی، به گفته پلیس فنیکس (مرکز ایالت آریزونا)، در پی تیراندازی در یکی از فروشگاه های این شهر یک نفر کشته و یک نفر دیگر به شدت زخمی شده است.  

به گفته پلیس، تحقیقات مقدماتی نشان می دهد این تیراندازی در پی مشاجره میان یک مشتری و فروشنده رخ داده، سپس دو نفر اسلحه های خود را بیرون آورده و به سمت یکدیگر نشانه رفته اند. در نهایت هم یک نفر در این حادثه کشته و یک نفر زخمی شده است.

گفته می شود پیش از رسیدن پلیس به محل، مظنونان این حادثه از محل فرار کرده اند، دو مرد به بیمارستان منتقل شده اند اما یکی از این دو نفر که احتمالا نوجوان بوده و مشتری تشخیص داده شده، در این تیراندازی جان خود را از دست داده و دیگری هم به شدت زخمی شده است. اما فروشنده مورد اصابت گلوله قرار نگرفته و با پلیس در خصوص این حادثه همکاری می کند.

در ماه مارس سال گذشته نیز یک پسر نوجوان در تیراندازی در همین مرکز خرید جان خود را از دست داد و در سال ۲۰۱۹میلادی هم پلیس فنیکس مردی را که گفته می شد دو نفر را در پارکینگ همین مرکز خرید به قتل رسانده بود، به ضرب گلوله کشت.  

تحقیقات در مورد این تیراندازی ادامه دارد.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین