کدخبر: 29315 تاریخ انتشار

پرواز ایران‌ایر در مسیر تهران-‌لندن افزایش می‌یابد

سفارت جمهوری اسلامی ایران در انگلیس اعلام کرد که از ۲۹ تیر علاوه بر روزهای یکشنبه،سه شنبه و پنج شنبه، روز دوشنبه نیز به روزهای پروازی ایران ایر از تهران به لندن و بر عکس اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در بیانیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در انگلیس آمده است: قابل توجه هموطنان محترم؛ از بیستم جولای پرواز های ایران ایر به لندن،از ترمینال شماره ۳فرودگاه هیترو انجام خواهد شد؛همچنین علاوه بر یکشنبه،سه شنبه و پنج شنبه،روز دوشنبه نیز به روزهای پروازی ایران ایر از تهران به لندن و بر عکس،اضافه خواهد شد.

ایران از ابتدای دی ماه با شیوع ویروس جهش یافته کرونا در انگلستان پروازهای خود را به لندن قطع کرد و بر اساس درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا پروازهای انگلستان تا آخر دی‌ماه ممنوع شد.

این ممنوعیت دوباره تمدید شد و سازمان هواپیمایی به تمام شرکت‌های هواپیمایی داخلی، خارجی و دفاتر فروش اعلام کرد که فروش بلیت تهران - لندن اعم از مستقیم و غیرمستقیم برای جلوگیری از شیوع کرونای انگلیسی، ممنوع است.

با رفع محدودیت‌های کرونایی در کشور انگلیس، پرواز به این کشور از ۱۶ اردیبهشت در روزهای یکشنبه و پنج‌شنبه هر هفته از سرگرفته شد.

به گفته مدیرکل روابط عمومی پرواز تهران-لندن در روزهای مقرر در ساعت ۹ و ۲۰ دقیقه فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) را ترک می‌کند و در ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه وارد فرودگاه لندن می‌شود.

بیشتر محدودیت‌های کرونایی که از ۱۶ دی ماه سال گذشته در پی شیوع افسارگسیخته کرونا در انگلیس اعمال شد، تاکنون رفع شده و تنها یک گام تا بازگشت اوضاع به شرایط عادی باقی‌مانده است. طبق نقشه راه دولت انگلیس، عمده محدودیت‌های کرونایی از دوشنبه اینده (۲۸ تیر) رفع خواهد شد

ارسال نظر

پربیننده‌ترین