کدخبر: 23388 تاریخ انتشار

شبکه اجتماعی دونالدترامپ برای همیشه از دسترس خارج شد

در پی بازدید کم و انتقاد‌های محتوایی زیاد، شبکه اجتماعی ترامپ برای همیشه از دسترس عموم خارج شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از سی ان بی سی، پس از آنکه شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر، فیس بوک و یوتیوب پس از جنجال‌های انتخاباتی آمریکا دسترسی دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا به این شبکه‌های اجتماعی را مسدود کردند، وی به منظور آنچه خود ارتباط با طرفدارانش می‌نامید، شبکه اجتماعی شخصی اش را راه اندازی کرد.

حالا پس از گذشت تنها یک ماه و به دلیل بازدید پایین و تمسخر این شبکه از سوی مردم به دلیل آمار پایین بازدیدکنندگان، این شبکه اجتماعی برای همیشه از دسترس خارج شد.

جیسون میلر، مشاور ارشد ترامپ در این باره گفت: راه اندازی این شبکه اجتماعی می‌توانست کمکی باشد در جهت تلاش‌های گسترده‌ای که رییس جمهور سابق آمریکا برای روشن کردن افکار عمومی انجام می دهد.

وی در ادامه اظهار کرد: به دنبال جایگزین کردن راه دیگری برای ارتباط با مردم و طرفداران ترامپ هستیم.

این صفحه اجتماعی با عنوان "از روی میز ترامپ" به عنوان ابزار جدید رییس جمهور پیشین آمریکا برای ارتباط با طرفدارانش در ۱۴ اردیبهشت سال جاری افتتاح شده بود. در پی انتقاد ترامپ از شبکه‌های اجتماعی مشهور مانند توئیتر و فیس بوک در انعکاس اخبار جعلی از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، وی تصمیم گرفت صفحه اجتماعی شخصی خود را راه اندازی کند.

به گفته سوزان ووجیچی، رییس اجرایی فیس بوک، ترامپ اگر دست از تهدید و خشونت در دنیای مجازی بردارد، تعلیق وی از حضور در فیس بوک لغو خواهد شد.

با این حال رییس جمهور سابق آمریکا به خاطر آنچه ترویج نفرت و خشونت نامیده می‌شود به طور دائم از فعالیت در توئیتر منع شده است. صفحه توئیتر ترامپ ابزار اصلی وی برای بیان نظرات و انتقاد‌های او در زمینه‌های مختلف بود. حمله طرفداران ترامپ در ششم ژانویه به ساختمان کنگره و تشکیک وی در نتایج انتخابات ریاست جمهوری در نهایت وی را به صورت مادام العمر از فعالیت در شبکه های اجتماعی محروم کرد.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین