کدخبر: 23226 تاریخ انتشار

قاضی‌زاده‌هاشمی:

برای مقابله با ساختارهای فساد زا برنامه جدی داریم

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از برنامه خود برای به کارگیری نیروهای شایسته ذیل نظام جامع شفافیت خبر داد و گفت: برای مقابله با ساختارهای فساد زا برنامه جدی داریم.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت و گویی با تشریح اهداف و برنامه های خود در زمینه مقابله با فساد و مفسدین گفت: فساد ساز و کاری است و دولت باید ساز وکارهای فساد زا را اصلاح کند. 

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه فساد در مقابل عدالت است، اظهار کرد: وقتی مجموعه ساز و کارها مبتنی بر عدالت و قانون شکل بگیرد، ضدفساد اتفاق می‌افتد بنابراین ساختارهای استضعاف‌گر و ساختارهایی که بی‌عدالتی و تبعیض درست می‌کنند از نظام بودجه‌ریزی و برنامه‌ریزی، مالیات و بانک و بیمه ما همه اینگونه هستند. برای اینها برنامه جدی داریم و چندین سال روی آن کار کردیم و اصلاح نهادی است. 

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: دومین عامل فساد اشخاص هستند و به جای اینکه نظام شایسته سالاری و مردم سالاری برقرار باشد. حلقه‌ها و تیم‌ها رفقا و تبارها سرکار می‌آید.

وی عنوان کرد: ما نظام به‌کارگیری نیروهای شایسته را طراحی کردیم و مجموعه ذیل نظام جامع شفافیت است. چون شعار اولیه ما ایجاد شفافیت تام و عام است این کار را انجام می‌دهیم.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین