از فرمایشات امام صادق برای حجاب استفاده کنید نه تولستوی و ویکتورهوگو‌

روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی به برخی از اقدامات تبلیغاتی در شهر انتقاد کرد.

از فرمایشات امام صادق برای حجاب استفاده کنید نه تولستوی و ویکتورهوگو‌
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی به برخی از اقدامات تبلیغاتی در شهر انتقاد کرد و نوشت:  رعایت حجاب، از واجبات قطعی شرعی است ولی تا زمانی که حکمرانی اسلامی عدالت اقتصادی و اجتماعی را در جامعه محقق نکند نمی‌تواند مشکل حجاب را حل کند.

باید خود را سرزنش کنیم که شایستگی حفاظت از انقلاب اسلامی را که امام خمینی با زحمات طاقت‌فرسا آن را رهبری کردند و مردم ایران با فداکاری کم‌نظیر خود آن را به پیروزی رساندند، نداشتیم. اگر با روش اعتدالی به پیش رفته بودیم و به اصحاب افراط و تفریط مجال صحنه‌ گردانی نمی‌دادیم، کار به جائی نمی‌رسید که امروز مردمی که گرفتار تأمین معیشت خود هستند درگیر اموری از قبیل حجاب شوند.

رعایت حجاب، از واجبات قطعی شرعی است ولی تا زمانی که حکمرانی اسلامی عدالت اقتصادی و اجتماعی را در جامعه محقق نکند نمی‌تواند مشکل حجاب را حل کند. اگر عدالت محقق شود، خود مردم تمام احکام دین را رعایت خواهند کرد و نیازی نخواهد بود متولیان امور فرهنگی کشور به جای استناد به فرمایشات امام صادق، که اکنون در ایام سالگرد شهادت آن حضرت قرار داریم، به سخنان ویکتور هوگوی فرانسوی و تولستوی روسی برای لزوم رعایت حجاب متوسل شوند و در سطح شهر، جملات آنان را برای ترویج حجاب تابلو کنند! آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد.

ت ت
کدخبر: 155306 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها