فعال سیاسی اصولگرا خطاب به یک روحانی: نوه ای ندارید که به شما بگوید بعضی کلمات، زشت است؟

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به یک روحانی نوشت: شما نوه ای ندارید که به شما بگوید بعضی کلمات، زشت است؟

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به یک روحانی: نوه ای ندارید که به شما بگوید بعضی کلمات، زشت است؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولکرا، نوشت: 

از: #مااصولگراها

به :حجت الاسلام خسروپناه دبیر محترم شورای انقلاب فرهنگی

موضوع: یک آدم #احمق و #خاک‌برسر

با سلام

-یک روز در مهدکودک، خانم مربی در حال آموزش اطلاعات عمومی به نوآموزان از آنها نام بچه حیوانات مختلف را می پرسد. مثلا از یکی سوال می کند"به بچه ی مرغ چه می‌گویند و او می‌گوید" جوجه" و مانند آن.

نوبت به نوه خردسال من می‌رسد و از او سوال می کند اسم بچه گاو چیست؟ او سکوت می کند. دوباره می‌پرسد و او سکوت میکند. می گوید جوابش را نمی دانی؟ پاسخ می دهد: "می‌دونم ولی نمی‌گم، چون زشته!"

مربی کاربلد از او می خواهد فردا با مادرش به مهد برود و در حضور کودک ، موضوع را می‌گوید. مادر مبهوت می ماند و از دخترش می‌پرسد: عزیزم، چرا اسم بچه گاو زشته؟ و او در کمال معصومیت می‌گوید" هفته پیش که با بابا رفته بودیم خرید، دو نفر با هم دعواشان شد و یکی به دیگری گفت گوساله. پس این کلمه فحش است و حرف زشت!"

در واکنش به سخن آقای محسن برهانی وکیل دادگستری که شهید دلیر غیرت را "نفله" خوانده بود او را احمق و خاک برسر خوانده اید. حرف آقای برهانی بسیار زشت، نسنجیده و نکوهیده است. خود او هم وقتی متوجه شد، آن را پس گرفت، هرچند به گمانم حتی ابراز تاسف او چیزی از نادرست بودن رفتار و گفتار هیجانی اش کم نکرد.

رسانه ها و فضای مجازی پر شد از اعتراض به محسن برهانی. خیلی ها بدترین ناسزاها را گفتند و تقریبا توهینی باقی نماند که فروگذار کرده باشند. اما آنها شهروندان عادی بودند که با اهداف گوناگونی وارد معرکه شدند.

شما، اما دکترید؛ قیلسوفید؛ استادید؛ معتمدید؛خطیب جمعه‌اید ؛ دبیر بالاترین نهاد فرهنگی این مملکتید. از شما بعید است زبان به فحش بگشایید و برخلاف سیره اخلاقی بزرگان دین زبان به هرزه گویی باز کنید.

می دانید کار شما شبیه چیست؟ شبیه کسی است که چوبی را در جوی پر از لجن فرو می کرد و سپس با ان روی دیوار سفید می نوشت: نظافت را رعایت کنید!

یقین کنید این رفتار شما روح آن شهید عزیز را هم آزار خواهد داد.

راستی آقای خسروپناه ! شما نوه ای ندارید که به شما بگوید بعضی کلمات، زشت است؟

ت ت
کدخبر: 155126 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها