بازداشت ۴ دانشجو نما در کردستان

فرمانده انتظامی استان کردستان از بازداشت چهار نفر از دانشجونما‌هایی که با ایجاد راهبندان جلوی درب ورودی دانشگاه کردستان قصد ایجاد اغتشاش و ناامنی داشتند، خبر داد

بازداشت ۴ دانشجو نما در کردستان
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ فرمانده انتظامی استان کردستان از بازداشت چهار نفر از دانشجونما‌هایی که با ایجاد راهبندان جلوی درب ورودی دانشگاه کردستان قصد ایجاد اغتشاش و ناامنی داشتند، خبر داد و اظهار داشت: این افراد دانشجویان را به فراخوان و آشوب دعوت می‌کردند که با تعقیب و گریز و هوشیاری ماموران‌ یگان ویژه امشب شناسایی و دستگیر شدند.

سردار علی آزادی افزود: این عده از اغتشاشگر اراذل و اوباش که دانشجو نبودند با سلاح و با هدف ایجاد آشوب در محله قرادیان بهاران که یکی از ورودی‌های دانشگاه کردستان هم در این‌ مسیر است، اقدام به اجرای پروژه کشته‌سازی از دانشجویان، روشن کردن آتش و تخریب اموال عمومی می‌کردند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه سه دستگاه خودرو همراه نیز از این افراد کشف و توقیف شد، گفت: همچنین از داخل این خودروها سلاح جنگی وینچستر تاشو، 40 عدد فشنگ ساچمه‌ وینچستر، لاستیک فرسوده، بطری‌های بنزین و کوکتل مولوتوف هم کشف شده است.

وی با بیان اینکه پس از بررسی‌ها مشخص شده که دستگیرشدگان با این سلاح‌ها پروژه کشته‌سازی را انجام داده بودند، عنوان کرد: این اغتشاشگران این اقدام‌ جنایتکارانه را انجام و آن را گردنِ نیروهای انتظامی و سپاه می‌انداختند.

آزادی با بیان اینکه جانمان را برای تامین امنیت اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان فدا می‌کنیم، تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم‌ خدشه‌ای به امنیت شهروندان عزیز وارد شود.

ت ت
کدخبر: 123021 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها