دبیر پیشین ستاد نهی از منکر: می‌گذرد ولی شما آدم نمی‌شوید!

دبیر پیشین ستاد نهی از منکر نوشت؛ وقتی از آزادی می‌گفتیم فوری یاد بی بند و باری می افتادید وقتی از تبعیت از رهبری می‌گفتیم به یک باره مجتهد می‌شدید.

دبیر پیشین ستاد نهی از منکر: می‌گذرد ولی شما آدم نمی‌شوید!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، جلیل محبی، دبیر پیشین ستاد نهی از منکر، در حساب توییتر خود نوشت: این روزها می‌گذرد اما شماها سر عقل نخواهید آمد، نه پیام ۸ ماده ای امام را اجرا خواهید کرد نه آقا را، نه به این فکر خواهید افتاد که کشور با باند و کیف کش اداره نمیشود حزب می‌خواهد و قانون درست انتخابات نمی‌شود با علم وحوزه دانش قطع ارتباط کرد و در آشپزخانه به دنبال تمدن‌سازی بود...

وقتی می‌گفتیم بالاترین منکر شکاف اجتماعی است تکفیرمی‌کردید، می‌گفتیم شما فقط مسلمان نیستی تفسیق میکردید، می‌گفتیم حرفی نزن که ایمان مردم ضعیف شود خودتان را حق مطلق می‌دانستید، وقتی می‌گفتیم با فساد مبارزه کنید، الاهم فالاهم میکردید، وقتی می‌گفتیم این جوان نیازهایی دارد از تقوا میگفتید.

وقتی می‌گفتیم الناس علی دین ملوکهم تشکیک میکردید، می‌گفتیم دروغ بالاترین گناه است از مصلحت میگفتید، وقتی از علم می‌گفتیم تجربه تان را به رخ میکشیدید، وقتی از آزادی می‌گفتیم فوری یاد بی بند و باری می افتادید، وقتی از تبعیت از رهبری می‌گفتیم به یک باره مجتهد می‌شدید.

وقتی از شما انتقاد میکردیم خودتان اصل انقلاب می شدید و دیگران وسط لحاف و یکی به نعل و یکی به میخ و در مسیر دشمن، وقتی انتقاد می‌کردید اصل آزادی خواه شما بودید...

می‌گذرد ولی شما آدم نمی‌شوید.

منبع: اعتمادآنلاین

ت ت
کدخبر: 122242 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

بازی ایران و آمریکا رو پیش بینی کنید
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها