نماینده مجلس: به مراکز درمانی بیماران سرطانی سر بزنید ناله‌های آتشین پدران را بشنوید

نماینده فریدن در مجلس گفت: از همکاران خود می‌خواهم که به مراکز درمانی بیماران سرطانی سر بزنند و اشک‌های مادران دلسوخته فرزند از دست رفته را ببینند و ناله‌های آتشین پدران را بشنوند که چگونه دارایی خود را از دست داده‌اند و به دنبال آن جگرگوشه خود را در خاک سپرده‌اند.

نماینده مجلس: به مراکز درمانی بیماران سرطانی سر بزنید ناله‌های آتشین پدران را بشنوید
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، حسین محمد صالحی دارانی، نماینده فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت و عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در جلسه نوبت صبح روز یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به وزیر بهداشت و درمان و سازمان بازرسی کل کشور گفت: بسیاری از خانواده‌های گرفتار بیماران خاص ته‌ مانده دارایی خود را چوب حراج می‌زنند تا داروهای این بیماران را تهیه کنند و سرانجام بسیاری از مسئولان آنها را به بازار سیاه روانه می‌کنند و همین مسئولان دلالان داروهای شده‌اند.

وی افزود: هر ساله با صرف هزینه‌های بسیار در بودجه دارو به صورت سهمیه به برخی دستگاه‌ها داده می‌شود اما مشخص نیست که در کجا و چگونه توزیع می‌شود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: از همکاران خود می‌خواهم که به مراکز درمانی بیماران سرطانی سر بزنند و اشک‌های مادران دلسوخته فرزند از دست رفته را ببینند و ناله‌های آتشین پدران را بشنوند که چگونه دارایی خود را از دست داده‌اند و به دنبال آن جگرگوشه خود را در خاک سپرده‌اند.

صالحی دارانی تاکید کرد: سهمیه های تخصصی و نحوه توزیع آن باید توسط وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر به صورت دقیق بررسی و تفحص شود.

وی همچنین خواستار بخشش سود و دیرکرد و اهمال تسهیلات وجه کشاورزی کشاورزان شد و بر لزوم پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان و اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان و پرداخت معوقات حقوق فرهنگیان اعزام به خارج تأکید کرد.

صالحی دارانی در پایان از هیأت رئیسه مجلس خواست که در دستور روزانه خود از واژه‌های بیگانه استفاده نکنند.

منبع: ایسنا

ت ت
کدخبر: 121131 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها