ماجرای عکس جنجالی خدانور چیست؟

دادستان زاهدان در رابطه با عکسی که این روزها در فضای مجازی خبرساز شده گفت: فردی که عکس او هم‌اکنون با نام «خدانور لجعه‌ای» در رسانه‌های معاند درحال گردش است، «صادق کبدانی» معروف به «یاغی» بوده و از اتباع افغانستانی است.

ماجرای عکس جنجالی خدانور چیست؟

به گزارش مُنیبان، دادستان زاهدان در رابطه با عکسی که این روزها در فضای مجازی خبرساز شده گفت: فردی که عکس او هم‌اکنون با نام «خدانور لجعه‌ای» در رسانه‌های معاند درحال گردش است، «صادق کبدانی» معروف به «یاغی» بوده و از اتباع افغانستانی است.

این فرد در تیر امسال به جرم سرقت بازداشت شده و در ۲۷ مرداد با قرار وثیقه آزاد شده است. این سارق سابقه‌دار که چندین شاکی خصوصی و سابقه ۱۶ سرقت دارد، ۱۰ مهر ماه امسال حین یک سرقت دیگر در درگیری مسلحانه با ماموران کشته شده است.

عکس منتشرشده از سارق مربوط به اوایل تیر است. به گفته دادستان نظامی این فرد شرور مسلح بوده اما به‌دلیل اینکه حقوق شهروندی‌اش رعایت نشده با فردی که او را به میله بسته سه ماه قبل برخورد قضایی شده است.

ماجرای لیوان آب کنار متهم هم این است که او از ماموران آب خواسته و آن‌ها یک لیوان آب داده‌اند و پس از نوشیدن آب توسط متهم، افسر پلیس لیوان آب را بر روی سکو گذاشته است./ فارس

ت ت
کدخبر: 120541 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها