نامه انتقادی الیاس حضرتی به رئیسی

الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتماد ملی و مدیر گروه رسانه‌ای اعتماد، در نامه‌ای سرگشاده خطاب به سیدابراهیم رئیسی با اشاره به درگذشت مهسا امینی صدور دستور جمع‌آوری گشت ارشاد را خواستار شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مشروح نامه الیاس حضرتی خطاب به رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

با سلام و خداقوت به رئیس‌جمهور محترم جناب حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی

ملت و حکومت ما روزهای تلخ، سخت و سرنوشت‌سازی را از سر می‌گذراند. لازمه گذر از این روزها، توانایی گرفتن تصمیمات مهم و تاریخی است و مسئولیت این امر بر دوش جنابعالی قرار دارد.

چند روز اخیر و به واسطه فوت خانم مهسا امینی قلب میلیون‌ها ایرانی جریحه‌دار شده است و نگاه مردم و تاریخ به واکنش رسمی حکومت است.

من قدردانی از تماس و ابراز تاسف و اظهار همدردی جنابعالی به عنوان رئیس‌جمهور مملکت با خانواده مرحومه، از شما تقاضا دارم برای آرام کردن قلب‌های زخم خورده و آرامش روح عزیز و دختر از دست رفته‌مان، مقتدرانه دستور جمع‌آوری گشت ارشاد را دهید، گشتی که به عقیده اغلب حقوق‌دانان واجد اعتبار حقوقی نیست. با تمام توان پای این تصمیم مهم و تاریخی خود بمانید، باشد که چنین تصمیمی موجب تسلی خاطر ملت شود و به نوعی تقدیر را به شکل دیگری رقم بزند.

در آخر برای سفری که در پیش دارید آرزوی توفیق دارم و از خداوند متعال اراده‌ای قوی‌تر در جهت اتخاذ تصمیماتی در راستای احقاق حقوق ملت عزیز ایران خواستارم.

ت ت
کدخبر: 110666 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها