سومین نامه به رئیس قوه قضائیه| محل نگهداری همسرم بررسی شود

همسر سید مصطفی تاجزاده در سومین نامه به رئیس قوه قضائیه با اعتراض به نحوه دستگیری و نگهداری همسرش از رئیس قوه قضائیه درخواست کرد: جهت رفع نگرانی های خانواده رأسا نسبت به بررسی محل و‌ وضعیت نگهداری تاجزاده اقدام شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، همسر  سید مصطفی تاجزاده در سومین نامه به رئیس قوه قضائیه با اعتراض به نحوه دستگیری و نگهداری همسرش از رئیس قوه قضائیه درخواست کرد: جهت رفع نگرانی های خانواده رأسا نسبت به بررسی محل و‌ وضعیت نگهداری آقای تاجزاده، که پس از تشکیل دادگاه و‌ ابلاغ حکم باید به بند عمومی منتقل شده باشند، و‌ نیز بررسی تضییقات حقوقی ایشان اقدام و نتیجه آن را اعلام فرمایید.

فخرالسادات محتشمی پور در این نامه با اعتراض به نحوه دستگیری همسرش و آنچه عدم برخورداری از حقوق قانونی او خواند، اعلام کرد: باعث تأسف است که به نامه هشدارآمیز انجمن اسلامی جامعه پزشکی مبنی بر احتمال مخاطرات جدی قلبی و‌ عروقی برای همسرم با توجه به فشارخون بالا که در تاریخ ۲۴ مرداد ماه، یعنی پس از  ۳۷ روز بازداشت انفرادی ایشان نسبت به روند غیرقانونی بازداشتش، به دست شما رسید و‌ نیز به  گواهی پزشک‌ متخصص قلب همسرم نسبت به ضرورت معاینات لازم در اسرع وقت با توجه به مشکلات حادث شده که توسط اینجانب روز سه شنبه مورخ ۱ شهریور به دادیار ناظر محترم مستقر در زندان اوین داده شد در زمان مناسب توجه نشان داده نشد.

وی در ادامه این نامه مدعی شد: ایشان با تاخیر و‌ تعلل ضابطین در انتقال به مرکز درمانی و‌ بیمارستان تخصصی قلب مواجه شد. به طوری که پس از انجام اقدامات تشخیصی در بیمارستان بقیة الله انجام آنژیوگرافی به صورت اورژانسی توصیه و سرانجام‌ پس از دو‌ ماه بازداشت غیرقانونی انتقال به مرکز قلب تهران در تاریخ ۱۷ شهریور انجام و دو روز بعد در شریان اصلی قلب که به گفته پزشکان دچار گرفتگی خطرناکی شده بود، استنت گذاشته شد. اما باز هم علی رغم هشدارهای جدی پزشکی ضابطین به شکل ناجوانمردانه ای بیمار ما را که نیاز به مراقبت در محیطی بهداشتی و‌ بدون استرس داشت، به سرعت به زندان سپاه منتقل کردند. 

فخرالسادات محتشمی پور در پایان این نامه خطاب به رئیس قوه قضائیه نوشت: از آنجا که مسئولیت جان همسر عزیزم با سپاه و‌ دستگاه قضایی است و‌ با توجه به بی توجهی های مکرر و ‌عامدانه آن نهاد امنیتی از شما به عنوان عالی ترین مقام قضایی درخواست دارم جهت رفع نگرانی های خانواده رأسا نسبت به بررسی محل و‌ وضعیت نگهداری آقای تاجزاده، که پس از تشکیل دادگاه و‌ ابلاغ حکم باید به بند عمومی منتقل شده باشند، و‌ نیز بررسی تضییقات حقوقی ایشان اقدام و نتیجه آن همراه با گزارش پزشکی قانونی را که روز پنج شنبه مورخ ۲۴ شهریور با ایشان ملاقات داشته اند، اعلام فرمایید. 

منبع: جماران

ت ت
کدخبر: 110563 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها