تسلیت محمدرضا عارف در پی درگذشت خواهر آیت الله هاشمی رفسنجانی

در پی درگذشت سید قادر لاهوتی از چهره های فرهنگی و سیاسی استان کهگیلویه و بویر احمد و نیر حاجیه خانم طاهره هاشمی بهرمانی، خواهر آیت الله هاشمی رفسنجانی، محمدرضا عارف در پیام های جداگانه ای این دو ضایعه را تسلیت گفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، متن پیام به مناسبت درگذشت سید قادر لاهوتی به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون

امروز دل ماتم​زده مردم عزیز استان کهگیلویه و بویراحمد  از کوچ مردی بزرگ و انسانی والامقام جناب آقای دکتر سید قادر لاهوتی به درد آمده است؛ بی شک حضور سبزش بارور کننده درخت دانش و آگاهی بود.

فعالیت‌ها و اقدامات او در زمان حیات پر برکتش تنها آگاهی دادن نبود بلکه صداقت و اخلاق و پشتکار از ویژگی‌های بارز و میراثی بود که به جاگذاشته است.

ضمن تسلیت درگذشت دکتر لاهوتی که مصلحی نیک اندیش بود  به خانواده محترم ایشان، یاران و دوست داران آن مرد بزرگ و مردم نجیب استان کهگیلویه و بویر احمد  و همه اصحاب فرهنگ و دانش از درگاه حق تعالی برای آن فقید فرزانه رحمت ومغفرت الهی آرزومندم.

همچنین در پیام تسلیت رئیس بنیاد امید ایرانیان خطاب به محمد هاشمی آمده است:

برادر بزرگوارم جناب آقای محمد هاشمی

درگذشت خواهر محترمتان، حاجیه خانم طاهره هاشمی بهرمانی موجب تاثر و تالم شد.

این مصیبت را به جنابعالی، خاندان معزز هاشمی و سایر بازماندگان محترم تسلیت عرض می کنم. از خداوند منان  برای جنابعالی که از چهره های خدوم و میراث دار ارزشمند فقیه عالیقدر آیت الله هاشمی رفسنجانی هستید  و بستگان داغدار طول عمر باعزت مسالت می کنم.

امیدوارم روان پاک آن بانوی والامقام با حضرت زینب کبری (س)محشور باشد.

محمدرضا عارف

ت ت
کدخبر: 107603 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها