هتک حرمت، این بار به خانواده شهید خادم صادق/ واکنش دادستان

در پی هتک حرمت به خانواده شهید خادم صادق، دادستان مرکز استان فارس از تشکیل پرونده قضایی برای عاملان این حادثه و ارجاع به شعبه ویژه خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سید مصطفی بحرینی با بیان این که دو ضارب خانواده شهید با ورود دادستانی و تلاش نیروی انتظامی در کوتاه ترین زمان دستگیر و به مقام قضایی تحویل شدند، گفت: از آغاز این واقعه موضوع تحت نظارت مدیر ارشد قضایی استان قرار گرفت.

وی گفت: آنچه مشخص است هتاکی متهمان بازداشت شده در پی تذکر خانواده شهید خادم صادق به دو تن از عابران که اقدام به کشف حجاب کرده بودند ایجاد شده که در راستای تکلیف قانونی ، مطالبه عمومی مردم مؤمن شیراز و با شکایت خانواده شهید، احد از معاونین دادستان مسئول نظارت مستقیم بر پرونده قضایی شد.

وی از رسیدگی سریع به پرونده و تکمیل تحقیقات عاملان هتک حرمت و ضرب و شتم این دو آمر به معروف خبر داد و خاطرنشان کرد: تصمیمات قضایی آتی در این خصوص در چارچوب قانون اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است در پی وقوع این حادثه رییس کل دادگستری استان فارس به همراه نماینده ولی فقیه در استان، فرماندهان  انتظامی و سپاه فجر استان با حضور در منزل سردار شهید حاج منصور خادم صادق از این خانواده دلجویی کردند.

عصر امروز نیز ‌تجمع خود جوشی توسط مردم مؤ‌من شیراز، محل وقوع حادثه در چهار راه ۱۵ خرداد برگزار شد و خواستار برخورد با عاملان این هتاکی شدند.

ت ت
کدخبر: 106440 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها