رئیس سازمان انرژی اتمی:

احساس نیاز به برنامه نظامی اتمی نداشته و نداریم/ عملیات‌های خرابکارانه ناکام ماند

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: احساس نیاز به برنامه نظامی اتمی نداشته و نداریم چرا که نه در دکترین دفاعی ما بمب اتم جای دارد نه در باورهای اعتقادیمان.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، به نقل از شبکه العالم، محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران در گفت‌وگو با این شبکه با اشاره به این که ماشین‌های پیشرفته IR۶، امروز در خط تولید با بهترین راندمان و کیفیت در حال کار هستند، گفت که «احساس نیاز به برنامه نظامی اتمی نداشته و نداریم چرا که نه در دکترین دفاعی ما بمب اتم جای دارد نه در باورهای اعتقادیمان.»

رییس سازمان انرژی اتمی در این گفت‌وگو تاکید کرد: براساس قانون باید ظرفیت غنی سازی را با تاکید بر ماشین‌های پیشرفته IR۶ به ۱۹۰ هزار سو برسانیم، این ماشین‌های پیشرفته امروز در خط تولید با بهترین راندمان و کیفیت در حال کار هستند.

اسلامی گفت: هوشیاری و تمهیدات امنیتی باعث شده تا عملیات‌های خرابکارانه علیه تاسیسات هسته‌ای ناکام بماند.

او در این گفت‌وگو به موضوعاتی پیرامون توسعه فناوری هسته‌ای، شناسایی اقدامات خراب‌کارانه، مذاکرات هسته‌ای و مسائل دیگر پرداخته است.

 مشروح گفت‌وگوی رییس سازمان انرژی اتمی ایران با العالم، امشب ساعت ۲۲ از این شبکه پخش خواهد شد و هم‌زمان، متن کامل این گفت‌وگو در وبگاه فارسی العالم و شبکه‌های اجتماعی نیز منتشر خواهد شد.

کدخبر: 101169 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین