کدخبر: 50571 تاریخ انتشار

حضور عروس با لباس عروسی در جلسه امتحان دانشگاه

عروس هندی پیش از حضور در محل برپایی جشن عروسی اش، با لباس عروس در جلسه امتحان دانشگاه شرکت کرد.

حضور عروس با لباس عروسی در جلسه امتحان دانشگاه
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان،  فصل جشن‌های عروسی در هندوستان است و شبکه‌های اجتماعی از تصاویر این جشن‌های شاد و مفرح پر شده است. در حالی که عروس و داماد‌های جوان با برپایی جشن‌های عروسی خاص، این روز را جشن می‌گیرند به تازگی یک عروس هندی با شرکت در امتحان دانشگاه قبل از حضور در محل برپایی جشن عروسی اش خبرساز شده است.

تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده «شیوانگی باگتهاریا» را در حالی که در جلسه آزمون شرکت کرده نشان می‌دهد. در این تصاویر این عروس جوان در حالی که جواهرات عروسی را پوشیده و لباس عروس بر تن دارد در حال پاسخ دادن به سوالات آزمون دیده می‌شود. این اتفاق در منطقه «راجکوت» واقع در ایالت گجرات هند رخ داد.

بنا به گزارش یکی از رسانه‌های محلی خانم باگتهاریا صبح هنگام به همراه داماد در دانشکده شانتی نیکیتان حضور یافت و در آزمون یکی از دروس ترم پنجم رشته کارشناسی مددکاری اجتماعی شرکت کرد. این عروس جوان به خبرنگاران گفت که خانواده او و خانواده داماد از تصمیم او حمایت کردند. در یکی از تصاویر او لباس قرمزرنگ عروس پوشیده و در سالن امتحان به همراه سایر دانشجویان برگه آزمون خود را پر می‌کند.

این ویدئو پس از انتشار در اینستاگرام مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون نزدیک به ۵۰۰ هزار بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با بازخورد مثبت کاربران همراه بود و بسیاری از آن‌ها تصمیم این نوعروس برای ادامه تحصیل را مورد تمجید قرار دادند

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین