کدخبر: 50360 تاریخ انتشار

گل دزدی راننده ماشین لاکچری از وسط خیابان

راننده خودروی لاکچری پس از پیاده شدن از خودروی خود در وسط خیابان اقدام به دزدیدن گل های پیاده رو کرد.

گل دزدی راننده ماشین لاکچری از وسط خیابان
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، ویدئویی که یک راننده سوار بر خودروی لاکچری را در حال دزدیدن گل در خیابان نشان می‌دهد، موجب بهت و حیرت کاربران در فضای مجازی شده است. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این راننده خودروی شاسی بلند به همراه سرنشین خودرو در وسط خیابان از ماشین پیاده شده و تعدادی از گل‌های کاشته شده در داخل پیاده رو خیابان را می‌دزدند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی این اتفاق در اواخر نیمه شب در یکی از خیابان‌های هند رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده تمام این رویداد را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو راننده و سرنشین خودرو پس از متوقف کردن شاسی بلند در خیابان از آن پیاده شده و مسافتی را در عقب خودرو پیاده طی می‌کنند. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که آنها به سمت خودرو برمی‌گردند یکی از این دو، اقدام به کَندن گل‌های کاشته شده در پیاده رو خیابان می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد این زن تعدادی گل را از داخل خاک بیرون کشیده و سپس به سمت خودروی خود حرکت می‌کند.

این ویدئو اولین بار در اینستاگرام منتشر شد و تاکنون بیش از ۶۲ هزار و ۵۰۰ بیننده داشته است. انتشار‌ این ویدئو با بازخورد کاربران نیز همراه بود و بسیاری از کاربران هم نظر بودند که این دو زن سزاوار سوار شدن چنین خودرویی نیستند. 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین