کدخبر: 50183 تاریخ انتشار

به آتش کشیدن مرد بی خانمان حین خواب

مرد بی خانمانی که حین خواب توسط یک فرد مهاجم به آتش کشیده شده بود، جانش را از دست داد.

به آتش کشیدن مرد بی خانمان حین خواب
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، یک مرد بی خانمان آمریکایی که در راه پله ساختمانی در این کشور به خواب رفته بود، بر اثر حمله یک مرد مهاجم جانش را از دست داد. این اتفاق پس از آن رخ داد که این مرد بی خانمان حین خواب، توسط مرد مهاجم مورد حمله قرار گرفته و به آتش کشیده شد. بنا به گزارش رسانه‌ها این حادثه در تاریخ ۵ نوامبر در ساختمان ساموئل گومپرز واقع در خیابان پیت در محل منهتن نیویورک رخ داد.

در تصاویری که منتشر شده در حالی که مرد بی خانمان روی پله‌های راه پله ساختمان به خواب رفته یک مرد جوان در حال آتش زدن لباس وی دیده می‌شود. یکی دیگر از این تصاویر مرد بی خانمان را در حالی که غرق شعله‌های آتش شده نشان می‌دهد.

قربانی که هویتش اعلام نشده تقریبا دو هفته پس از این حادثه بر اثر شدت جراحات سوختگی در روز پنجشنبه در بیمارستان جانش را از دست داد. در همین ارتباط پلیس، ساکن ۲۷ ساله ساختمانی را که حادثه در آن رخ داد به اتهام تلاش برای قتل، توهین و آتش زدن بازداشت کرده است.

آتش زدن

بنا به گفته پلیس، قربانی که ۳۰ ساله بوده معمولا در راهرو یا راه پله‌های ساختمان ساموئل گومپرز به خواب می‌رفته است. بنا به گزارش پلیس در روز حادثه یکی از ساکنان ساختمان با دیدن این مرد بی خانمان او را به آتش کشیده و موجب سوختگی ۷۰ درصدی قربانی شده است. متهم در بازجویی به پلیس گفت قصد ترساندن مرد بی خانمان برای ترک ساختمان را داشته است. تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.

 بی خانمان

متهم به قتل

متهم

قربانی بی خانمان

قربانی حادثه

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید