پاسخ دندان‌شکن سوریه به ترکیه

فرماندهی کل ارتش سوریه و نیروهای مسلح اعلام کرد، ارتش سوریه در آمادگی کامل برای مقابله با هر حمله احتمالی ترکیه به خاک سوریه است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، فرماندهی کل ارتش سوریه و نیروهای مسلح اعلام کرد، ارتش سوریه در آمادگی کامل برای مقابله با هر حمله احتمالی ترکیه به خاک سوریه است.

یک منبع نظامی به «سانا» گفت، با تشدید اقدامات تحریک‌آمیز ترکیه در اراضی سوریه طی دو روز گذشته و حمله به مناطق مختلف و تعدادی از پایگاه‌های نیروهای مسلح تأکید می‌شود که ارتش قهرمان سوریه آماده مقابله با هر حمله احتمالی ترکیه و گروهک‌های تروریستی آن هستند.

سانا افزود، نیروهای اشغالگر ترکیه و مزدوران آن در گروهک‌های تروریستی اخیرا به حملات خود با استفاده از توپخانه سنگین و خمپاره در مناطق مجاور اراضی اشغال شده در حومه استان‌های الحسکه، حلب و الرقه شدت داده‌اند که منجر به زخمی شدن غیرنظامیان و خسارات مالی و نیز آوارگی صدها خانواده شده است.

هفته جاری، روزنامه قطری العربی الجدید با اشاره به ناکامی آنکارا در گرفتن موافقت مسکو و تهران برای انجام عملیات نظامی در شمال سوریه، به بررسی چرایی تشدید حملات اخیر ترکیه علیه شمال سوریه به جای آغاز عملیات نظامی جدید علیه این کشور پرداخت.

کدخبر: 99411 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین