دست رد وزیر جنگ اسرائیل بر سینه نتانیاهو

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه "کان" گفت: برعکس یائیر لاپید، نخست وزیر اسرائیل من قادر بودم با تمام احزاب از جمله ارتدوکسی‌های افراطی صحبت و همکاری کنم. من نمی‌خواهم در دولتی شرکت کنم که در کنار بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر پیشین اسرائیل باشم.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان از شبکه خبری روسیا الیوم، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه "کان" گفت: برعکس یائیر لاپید، نخست وزیر اسرائیل من قادر بودم با تمام احزاب از جمله ارتدوکسی‌های افراطی صحبت و همکاری کنم. من نمی‌خواهم در دولتی شرکت کنم که در کنار بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر پیشین اسرائیل باشم.

وی تأکید کرد که با یک ائتلاف حزبی با جدعون ساعر و گردهم آوردن بیشتر راست‌گرایان میانه‌روی افراطی‌ها و احزابی مثل "اسرائیل خانه ما" و "یمینا" به رهبری آیلت شاکید و حزب مرتز موافق است.

گانتس درباره پرونده اسرا گفت: اسرائیل همواره پرونده اسرا و مفقودشدگان در غزه را پیگیری می‌کند اما هنوز هیچ پیشرفتی در این زمینه حاصل نشده است و معتقدم که اسرا خدمات پزشکی دریافت می‌کنند؛ چراکه حماس می‌خواهد آن‌ها را زنده نگه دارد. ما به یک معامله کامل برای بازگرداندن سربازانمان از غزه نیاز داریم و این مسئله بسیار مهم است و برای آن تلاش خواهیم کرد.

کدخبر: 99202 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین