کدخبر: 82110 تاریخ انتشار

در اسرائیل؛

این وزیر شهروندان را تشویق به حمل سلاح کرد

وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی از شهروندان این رژیم خواست در راستای تقویت قدرت دستگاه‌های امنیتی در مقابله با فلسطینی‌های مجری عملیات‌های شهادت‌طلبانه، سلاح به دست بگیرند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان از i۲۴ news، آیلت شاکید، وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی توییت کرد: از تمامی کسانی که می‌توانند سلاح به دست بگیرند، می‌خواهیم برای تقویت قدرت نیروهای امنیتی این کار را انجام دهند و "ما با هم پیروز خواهیم شد".

شاکید در ادامه حمایت خود را از شهرک‌نشینی که در شهرک "تقوع" یک فلسطینی را به شهادت رسانده بود، تقدیر کرده و او را "قهرمانی خواند که مانع از یک فاجعه بزرگ شده است"!

پیشتر ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرد، یک فلسطینی مسلح وارد شهرک تقوع شد و توسط غیرنظامیان اسرائیلی به قتل رسید.

در ادامه این بیانیه آمده است، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی بلافاصله در محل حاضر شده و در حال بررسی و جستجوی متهمان بیشتر در منطقه هستند.

فراخوان وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی برای حمل سلاح در نوع خود تازه نیست و پیش از این دیگر مقامات ارشد این رژیم چنین فراخوان‌هایی داده بودند. در اواخر ماه گذشته نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از شهروندان این رژیم خواست برای مقابله با هرگونه حملات مسلحانه احتمالی سلاح به دست بگیرند.

اسحاق یوسف، خاخام ارشد یهودیان سفاردیم نیز پس از حمله شب شامگاه پنجشنبه یک فلسطینی که سه کشته برجای گذاشت، از شهروندان اسرائیلی خواست هنگام حضور در کنشت در اواخر هفته مسلح باشند.

این اظهارات خاخام ارشد رژیم صهیونیستی درباره این مساله فراقانونی، وضعیت امنیت شکننده اراضی اشغالی پس از عملیات اخیر را نشان می‌دهد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین