کدخبر: 80715 تاریخ انتشار

خبر جدید از ارتش اسرائیل

یک شبکه عبری زبان از "آمادگی حداکثری" ارتش رژیم صهیونیستی برای یک هفته پرتنش همزمان با نزدیک شدن به سالروز "یوم النکبه" خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی نوشت: علی‌رغم اینکه طی ماه رمضان عملیات خاصی توسط فلسطینی ها انجام نشد اما دستگاه‌های امنیتی اسرائیل همچنان نگران تحولات و پیام‌های تهدید فلسطینی‌ها هستند.

 

در این گزارش آمده است، به همین دلیل دستگاه‌های امنیتی و ارتش رژیم صهیونیستی خودشان را برای یک هفته پرتنش آماده می‌کنند که عید فطر و سالروز سربازان کشته شده رژیم صهیونیستی در جنگ‌ها و یوم النکبه در آن قرار دارد.

 

براساس این گزارش ارتش اسرائیل در قدس، نوار غزه، کرانه باختری، لبنان، بلندی‌های جولان و سوریه، وضعیت آماده‌باش را به "آمادگی حداکثری در چند جبهه" افزایش داده است.

 

بر اساس گزارشی که توسط وب سایت "Ynet" منتشر شد، پلیس رژیم صهیونیستی انتظار تشدید تنش‌ها را در هفته‌ آینده که روز "استقلال" کذائی رژیم صهیونیستی و موسوم به روز نکبت است، دارد.

 

این وب سایت در گزارش خود افزود که پلیس منطقه قدس احتمال درگیری با فلسطینیان در هفته آینده را دور از انتظار ندانسته و اعلام کرده است که وضعیت آماده باش نیروها حتی پس از اتمام ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

 

در همین زمینه کانال ۱۲ اسرائیل به نقل آویو کوخاوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تمامی اقدامات لازم جهت مقابله با تشدید تنش‌ها و ناآرامی‌ها در روزهای آینده اتخاذ شود.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین