دست و پا زدن عجیب سعودی ها در مآرب یمن

منابع خبری جمعه شب گزارش دادند، جنگنده بمب افکن‌های ائتلاف سعودی طی ساعات گذشته ۳۱ نوبت استان مأرب یمن را بمباران کردند.

دست و پا زدن عجیب سعودی ها در مآرب یمن
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از المسیره، جنگنده بمب افکن‌های ائتلاف سعودی، در مأرب ۱۹ بار شهرستان صرواح، در هفت نوبت شهرستان مدغل و ۵ نوبت نیز شهرستان مجزر را بمباران کردند.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های ائتلاف سعودی همچنین مناطقی در استان‌های جوف و صعده را نیز بمباران کردند.

حسین العزی معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن روز پنجشنبه در گفت و گو با شبکه سی ان ان آمریکا گفت که اکثر مناطق استان مأرب یمن از اشغال ائتلاف سعودی و نیروهای وابسته به آن آزاد شده است.

پیشروی نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور به سمت استان اشغال شده مأرب همچنان ادامه دارد و این نیروها روز گذشته توانستند در نبردهایی که در حال حاضر در گذرگاه شرقی این استان در جریان است به پیروزی‌های بزرگی دست یابند.

منابع محلی در استانداری مأرب گفتند که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن طی ساعات گذشته نبردهای شدیدی را با نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان انجام دادند و توانستند از شمال به سمت شرق شهر مأرب پیشروی کنند.

پیشروی‌های نیروهای انصارالله برای آزادسازی شهر مأرب از هفته گذشته آغاز شده است و شکست‌های سنگین نیروهای متجاوز موجب شد تا مقام‌های دولت مستعفی یمن از ریاض درخواست نیرو کنند.

ت ت
کدخبر: 5768 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها