راز سر به مهر شاهزاده انگلیسی لو رفت؛ او معتاد است؟

شاهزاده هری، در کتاب خاطرات خود مواردی از جمله اینکه ۲۵ نفر را در افغانستان کشت، مواد مخدر مصرف کرد، توسط برادرش ویلیام مورد آزار جسمی قرار گرفت و مخالفت خانواده‌اش با ازدواج او با مگان بود، نوشت. اعتقاد بر این است که این کتاب خانواده سلطنتی را قرار خواهد داد.

راز سر به مهر شاهزاده انگلیسی لو رفت؛ او معتاد است؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، شاهزاده هری، در کتاب خاطرات خود مواردی از جمله اینکه ۲۵ نفر را در افغانستان کشت، مواد مخدر مصرف کرد، توسط برادرش ویلیام مورد آزار جسمی قرار گرفت و مخالفت خانواده‌اش با ازدواج او با مگان بود، نوشت. اعتقاد بر این است که این کتاب خانواده سلطنتی را قرار خواهد داد.

شاهزاده هری، دوک ساسکس (به انگلیسی: Prince Harry, Duke of Sussex) (زادهٔ ۱۵ سپتامبر ۱۹۸۴) پسر کوچک چارلز سوم، پادشاه بریتانیا و دایانا، شاهدخت ولز ، نوه ملکه الیزابت دوم است.

او مدتی در استرالیا و لسوتو بود و پس از آن به خدمت نیروی زمینی بریتانیا درآمد و به مدت ۷۷ روز نیز در خط مقدم جنگ افغانستان بود و ۲۵ نفر را نیز کشت.

گفتنی است که پرنس هری پس از برادر بزرگتر (ویلیام، شاهزاده ولز) و برادرزاده‌هایش، پنجمین نفر در لیست سلطنت بریتانیا بشمار می‌رود.

ت ت
کدخبر: 132666 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پی حمله روز جمعه در شمال قدس علیه گروهی از اسرائیلی‌ها در نزدیکی کنیسه یهودی به محل حادثه…