خبر جنجالی اوکراین از موشک‌های روسیه

سخنگوی نیروی هوایی اوکراین اظهار داشت، تولید روس‌ها سریع نیست و این به نوع موشک بستگی دارد. آنها موشک‌های قدیمی‌تر «خا- ۵۵۵» را تولید نمی‌کنند، اما می‌توانند موشک جدیدتر «خا-۱۰۱» تولید کنند. این تولید‌ها چندان سریع نیست، اما ادامه دارد.

خبر جنجالی اوکراین از موشک‌های روسیه
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، «یوری ایحنات» سخنگوی نیروی هوایی اوکراین اظهار داشت، تولید روس‌ها سریع نیست و این به نوع موشک بستگی دارد. آنها موشک‌های قدیمی‌تر «خا- ۵۵۵»  را تولید نمی‌کنند، اما می‌توانند موشک جدیدتر «خا-۱۰۱» تولید کنند. این تولید‌ها چندان سریع نیست، اما ادامه دارد.

این مقام اوکراین افزود که روسیه همچنین دارای تعداد زیادی موشک «اس-۳۰۰» است که در حالت زمین به زمین برای هدف قرار دادن زیر ساخت‌های اوکراین استفاده می‌شود.

 دبیرکل ناتو نیز  روز دوشنبه گفت، این به اوکراین بستگی دارد که چه شرایطی را برای مذاکره با روسیه را در زمینه خاتمه جنگ در نظر گیرد. «ینس استولتنبرگ» دبیرکل ناتو در نشست خبری مشترک با مقامات هلند در شهر «لاهه» هشدار داد که نباید قدرت نظامی روسیه  را دستکم گرفت.

وی اظهار داشت: «ما نباید اشتباه کنیم  و روسیه را دستکم بگیریم. نیروهای مسلح روسیه دارای قابلیت‌های قابل توجه و همچنین شمار بسیاری نیرو هستند»/ آخرین خبر

ت ت
کدخبر: 123259 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها