تهدید جدید رئیس جمهور ترکیه علیه تروریست‌ها

رئیس جمهور ترکیه در مراسم افتتاحیه سد یوسف‌الی و نیروگاه برق آبی در آرتوین بار دیگر بر مبارزه با تروریسم تاکید کرده و اظهار داشت: چند روز است که با جنگنده، توپ و پهپادهایمان روی سر تروریستها هستیم. اما در کوتاهترین زمان با تانک و نیروهای نظامی به سراغشان خواهیم رفت و ریشه آنها را خواهیم زد. این را بدانید.

تهدید جدید رئیس جمهور ترکیه علیه تروریست‌ها
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در مراسم افتتاحیه سد یوسف‌الی و نیروگاه برق آبی در آرتوین بار دیگر بر مبارزه با تروریسم تاکید کرده و اظهار داشت: چند روز است که با جنگنده، توپ و پهپادهایمان روی سر تروریست‌ها هستیم. اما در کوتاهترین زمان با تانک و نیروهای نظامی به سراغشان خواهیم رفت و ریشه آنها را خواهیم زد. این را بدانید.

اردوغان در خصوص عملیات موفق پنجه-شمشیرگفت: در پاسخ به حمله بزدلانه‌ای که جان 6 شهروند بی گناهمان را گرفت، اهداف تروریستی در شمال عراق و سوریه را با خاک یکسان کردیم. کسی نمی‌تواند مانع ما شود و در جاهایی که حملات علیه مرزها و شهروندانمان ادامه دارد، خط امنیتی را تا جایی که لازم باشد می‌کشانیم.

رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد: پایان راه برای کسانی که فکر می‌کنند می‌توانند با بازی با کلمات، تغییر نام گروه‌های تروریستی و عکس گرفتن سربازانشان در کنار این عناصر، حواس ترکیه را پرت کنند، فرا رسیده است.

وی ضمن انتقاد از حامیان تروریسم گفت: هویت، آدرس و سابقه کیفری تروریست‌ها را می‌دانیم. همچنین خوب می‌دانیم که چه کسانی از تروریست‌ها حمایت و آنها را تسلیح و تشویق می‌کنند. اجازه نخواهیم داد خون شهید 4 ساله و معلم 22 ساله (در حمله تروریستی به شهر کارکامیش) پایمال شود.

طی روزهای گذشته ترکیه حملات هوایی گسترده ای را در شمال سوریه و عراق ترتیب داده است. کارشناسان معتقدند که این حملات مقدمه حمله زمینی به مناطقی در شمال سوریه و گسترش اشغال این منطقه از سوی ترکیه است./ آخرین خبر

ت ت
کدخبر: 123124 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها