رئیس جمهور اوکراین چه پیشنهادی به به گروه 20 داد؟

رئیس جمهوری اوکراین شامل جلوگیری از بوم‌کشی یا از بین بردن محیط زیست در این کشور، مسئول دانستن مرتکبان به جنایات جنگی، خروج تمامی نیروهای روسی از قلمروی اوکراین،‌ احیای یکپارچگی قلمروی اوکراین و آزادی تمامی زندانیان جنگی و استرداد آنهاست.

رئیس جمهور اوکراین چه پیشنهادی به به گروه 20 داد؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، به نوشته روزنامه کی‌یف ایندیپیندنت، طرح صلح ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین شامل جلوگیری از بوم‌کشی یا از بین بردن محیط زیست در این کشور، مسئول دانستن مرتکبان به جنایات جنگی، خروج تمامی نیروهای روسی از قلمروی اوکراین،‌ احیای یکپارچگی قلمروی اوکراین و آزادی تمامی زندانیان جنگی و استرداد آنهاست.

این پیشنهاد همچنین خواستار تضمین امنیت انرژی، امنیت غذایی و امنیت اتمی شده است.

بر اساس طرح صلح زلنسکی، زمانیکه تمامی اقدامات ضد جنگ محقق شود، وقتی که امنیت و عدالت برقرار گردد، سندی که تایید کننده پایان جنگ است باید توسط طرف‌های درگیر امضا شود.

رئیس جمهوری اوکراین در ادامه گفت: من راه حل‌های ویژه و عملی را ارائه کرده‌ام. آنها را می‌توان به سرعت محقق کرد. این راه حل‌ها موثر هستند. اگر روسیه مخالف فرمول صلح ماست، یعنی فقط طالب جنگ است. اوکراین از همه کسانی که در جهان به ما برای حفظ آزادی و احیای صلح در کشور کمک می‌کنند، سپاسگزار است./ ایسنا

ت ت
کدخبر: 121748 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

بازی ایران و آمریکا رو پیش بینی کنید
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها