خبر مهم از ولیعهد عربستان؛ او به این کشور نمی‌رود

رسانه‌های عربی به نقل از شبکه تلویزیونی پاکستانی "آری نیوز" امروز شنبه خبر دادند: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی تصمیم گرفت سفر خود به پاکستان را که قرار بود اواخر ماه میلادی جاری انجام شود، به موعد دیگری موکول کند.

خبر مهم از ولیعهد عربستان؛ او به این کشور نمی‌رود
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، رسانه‌های عربی به نقل از شبکه تلویزیونی پاکستانی "آری نیوز" امروز شنبه خبر دادند: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی تصمیم گرفت سفر خود به پاکستان را که قرار بود اواخر ماه میلادی جاری انجام شود، به موعد دیگری موکول کند.

این خبر در حالی اعلام می‌شود که سه شنبه گذشته روزنامه پاکستانی "اکسپرس تریبیون" اعلام کرده بود، ولیعهد عربستان روز 21 نوامبر (30 آبان) در سفر دوره‌ای خود به کشورهای آسیایی هند و کره جنوبی سفر یک روزه‌ای هم به پاکستان خواهد داشت.

هنوز علت رسمی تعویق این سفر از سوی منابع عربستانی اعلام نشده است، اما به گفته رسانه‌های پاکستانی: بن سلمان روز دوشنبه گذشته در حاشیه نشست سران در شرم الشیخ مصر، با شهباز شریف نخست وزیر پاکستان دیدار و گفتگو کرده، در حالی که وزیر دارایی پاکستان هم قبل از آن خبر داده بود، ریاض با پرداخت 3 میلیارد دلار کمک به اسلام آباد موافقت کرده است.

سفر به تعویق افتاده محمد بن سلمان، دومین سفر وی از زمان ولیعهدی عربستان در سال 2017  محسوب می شد، او دو سال بعد از آن یعنی در سال 2019 سفری به پاکستان داشت.

برخی از کارشناسان این تصمیم ولیعهد عربستان را بی ارتباط با مشکلات سیاسی پاکستان در پی سوء قصد به عمران خان نخست وزیر سابق این کشور نمی‌دانند./ آخرین خبر

ت ت
کدخبر: 121195 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

بازی ایران و آمریکا رو پیش بینی کنید
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها