واکنش ترامپ به انتخابات آمریکا | افشاگری کرد

رئیس‌جمهور سابق آمریکا مدعی شد که «بلیک مسترز» نامزد جمهوری‌خواه در انتخابات مجلس سنا به دلیل «تقلب» در آریزونا شکست خورد.

واکنش ترامپ به انتخابات آمریکا | افشاگری کرد
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا مدعی شد که «بلیک مسترز» نامزد جمهوری‌خواه در انتخابات مجلس سنا به دلیل «تقلب» در آریزونا شکست خورد.

ترامپ در پلتفرم تراث سوشال (Truth Social) خود نوشت: «آنها دوباره در حال کار هستند؛ دستگاه‌های رأی‌دهی در تعداد زیادی از شعب کار نکرد و مردم مجبور شدند ساعت‌ها در صف منتظر بمانند، سپس خسته شدند... و هزاران نفر از صف‌های رای گیری خارج شدند.»

ترامپ با اشاره به ادعاهای خود مبنی بر اینکه کارگران حامی دموکرات‌ها درگیر جمع آوری آرا برای تحویل آریزونا به «جو بایدن»، رئیس جمهور بودند، اظهار داشت: «این یک کلاهبرداری و تقلب در رأی گیری است و هیچ تفاوتی با پر کردن صندوق های رأی ندارد.»

مسترز، نامزد شکست خورده جمهوری خواه نیز روز جمعه در گفتگو با «تاکر کارلسون»، خبرنگار فاکس نیوز، شکست مبارزات خود در آریزونا را ناشی از شمارش اشتباه آرا و امتناع رهبر جمهوری خواهان «میچ مک کانل» از تأمین بودجه کافی برای مبارزات انتخاباتی دانست./ آخرین خبر

ت ت
کدخبر: 121164 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها