افشاگری جدید درباره رابطه مخفیانه لبنان و اسرائیل | ایرا واکنش نشان می‌دهد؟

نخست وزیر دولت موقت لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد، رسانه‌ها اخباری مبنی بر شرکت یک وزیر اسرائیلی در یک کارگاه تخصصی در کنفرانس تغییرات اقلیمی در شرم الشیخ منتشر می‌کنند که نجیب میقاتی، نخست‌وزیر لبنان هم به همراه هیئت‌هایی از عراق و فلسطین در آن حضور داشتند.

افشاگری جدید درباره رابطه مخفیانه لبنان و اسرائیل | ایرا واکنش نشان می‌دهد؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، نجیب میقاتی، نخست وزیر دولت موقت لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد، رسانه‌ها اخباری مبنی بر شرکت یک وزیر اسرائیلی در یک کارگاه تخصصی در کنفرانس تغییرات اقلیمی در شرم الشیخ منتشر می‌کنند که نجیب میقاتی، نخست‌وزیر لبنان هم به همراه هیئت‌هایی از عراق و فلسطین در آن حضور داشتند.

در ادامه این بیانیه آمده است: برای شفاف‌سازی باید گفت که این نشست گسترده به دعوت رؤسای جمهوری مصر و قبرس، با حضور آن دو و با مشارکت گسترده بین‌المللی و عربی مانند سایر فعالیت‌های کنفرانس آب و هوایی برگزار شد و در آن هیچ ارتباطی با هیچ مسوول اسرائیلی صورت نگرفت. هدف از هیاهویی که رسانه‌های اسرائیلی در این گونه کنفرانس‌ها به راه می‌اندازند، روشن است. بنابراین نیاز به شفاف‌سازی دارد.

نشست آب و هوایی سازمان ملل ششم نوامبر (۱۵ آبان) در شهر شرم الشیخ مصر آغاز و تا ۱۸ نوامبر (۲۷ آبان) ادامه خواهد داشت./ ایسنا

ت ت
کدخبر: 120436 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

بازی ایران و آمریکا رو پیش بینی کنید
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها