بحرین قربانی شد

شرکت هواپیمایی "السلام" از عمان به خاطر حضور شرکت های اسرائیلی از مشارکت در این نمایشگاه انصراف داد و شرکت "بیت التمویل" کویت نیز خواستار حذف نام خود از لیست حامیان این نمایشگاه شد.

بحرین قربانی شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان۴۴شرکت هواپیمایی "السلام" از عمان به خاطر حضور شرکت های اسرائیلی از مشارکت در این نمایشگاه انصراف داد و 6شرکت "بیت التمویل" کویت نیز خواستار حذف نام خود از لیست حامیان این نمایشگاه شد.

گروه موسوم به "عمانی های مخالف عادی سازی" در صفحه توییتر خود نوشت: پس از انصراف شرکت عمانی، نام سلطنت عمان از سایت نمایشگاه هوانوردی بحرین حذف شد.

گروه های حقوق بشری، حضور شرکت های نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی در نمایشگاه بحرین را محکوم کردند.

گروه موسوم به "ائتلاف خلیج مخالف عادی سازی" از حضور چهار شرکت اسرائیلی در نمایشگاه هوانوردی بحرین خبر داد و افزود: این شرکت ها سازنده جنگنده و سلاح هایی هستند که ارتش رژیم صهیونیستی برای ویران کردن منازل فلسطینیان و کشتار ده ها نفر از غیرنظامیان در غزه از آن استفاده می کند.

بحرینی های مخالف عادی سازی نیز این اقدام شرکت های عمانی و کویتی را ستودند و از دیگر مشارکت کنندگان نیز خواستند از حضور در این نمایشگاه صرف نظر کنند.

نمایشگاه بین المللی هوانوردی بحرین قرار است ۹ نوامبر(۱۸ آبان) آغاز به کار کند.

قرارداد سازش میان بحرین و رژیم صهیونیستی ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ با دلالی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور پیشین آمریکا امضا شد و این کشور کوچک عرب حاشیه خلیج فارس رابطه چندین‌ ساله غیرعلنی خود را با صهیونیست‌ها آشکار و رسمی کرد./ آخرین خبر

ت ت
کدخبر: 119608 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها