هکرها اطلاعات شخصی نتانیاهو را منتشر کردند/سرقت داده‌های هویتی ۹.۵ میلیون اسرائیلی

به اعتراف یک رسانه عبری زبان، هکرها موفق شدند داده‌های هویتی ۹.۵ میلیون فردی که در اسرائیل به ثبت رسیده‌اند را به سرقت ببرند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ واللا نیوز در گزارشی در این رابطه نوشت: از میان اطلاعاتی که هکرها موفق شده‌اند در اختیار بگیرند، شمار برگ هویت، آدرس، تاریخ صدور آنهاست.

به اعتراف این رسانه عبری زبان، در میان این اطلاعات، اطلاعات هویتی مسئولین عالی‌رتبه و رسمی اسرائیل از جمله نخست وزیران فعلی و اسبق این رژیم هم به چشم می‌خورد.

یانون بن شوشان، نویسنده این گزارش تاکید کرد، این هکرها که خود را war__dark معرفی کرده اند، دیتا بیس حاوی اطلاعات حدود 9 میلیون و پانصد هزار نفر را به سرقت برده و برای تایید گفته‌های خود اطلاعاتی جزئی از 8 هزار و 300 پرونده هویتی از جمله اطلاعات بنیامی نتیانیاهو را منتشر کردند.

علاوه بر انتشار اطلاعات هویتی افرادی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی، یائیر لاپید نخست وزیر فعلی هم ظاهرا می تواند با مراجعه به داده‌های منتشر شده از نحوه ثبت اطلاعاتش در بانک اطلاعاتی اسرائیل اطلاع حاصل کند!

هیئت حمایت از حریم خصوصی رژیم صهیونیستی هم در واکنش به این حادثه بزرگ سایبری و اخبار منتشر شده در رابطه با رخنه هکرها به بانک اطلاعات اسرائیل، اعلام کرد این مسئله در حال بررسی است، به ادعای این هیئت، از داده‌های موجود می‌توان به این نتیجه رسید که این حادثه امنیتی جدیدی نیست.

این هیئت در توجیه ادعای خود گفت: مدت هاست که بانک اطلاعاتی عظیمی از داده‌های هویت اسرائیلی‌ها در شبکه اینترنت در حال عرضه است و ظاهرا این اطلاعات برای تهاجم‌های بعدی این هکرها که ظاهرا ایرانی هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

ت ت
کدخبر: 109573 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها