مرد معترض به ملکه دستگیر شد

بعد از ظهر دوشنبه هنگام برگزاری مراسم حمل تابوت ملکه انگلیس در خیابان «رویال مایل» در شهر ادینبورگ یک معترض شروع به فریاد زدن علیه چهره‌های سلطنتی تشییع کننده تابوت حامل جنازه ملکه انگلیس در مسیرش از کاخ «هالیرودهاوس» به سمت کلیسای «سنت جایلز» در شهر ادینبورگ کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، بعد از ظهر دوشنبه هنگام برگزاری مراسم حمل تابوت ملکه انگلیس در خیابان «رویال مایل» در شهر ادینبورگ یک معترض شروع به فریاد زدن علیه چهره‌های سلطنتی تشییع کننده تابوت حامل جنازه ملکه انگلیس در مسیرش از کاخ «هالیرودهاوس» به سمت کلیسای «سنت جایلز» در شهر ادینبورگ کرد.

به نوشته خبرگزاری پرس اسوسیشن، بر اساس ویدیویی که از این رخداد منتشر شده، این مرد بعد از آنکه با برخی از مردم  درگیری پیدا کرد روی زمین کشیده می شود.

در حین برگزاری مراسم حمل تابوت ملکه انگلیس، چارلز سوم جانشین او به همراه خواهر و بردارهایش در پشت ماشین نعش کش در خیابان رویال مایل راه می رفتند.

سخنگوی پلیس اسکاتلند در رابطه با این اتفاق تنها گفت: «مردی 22 ساله به دلیل نقض آرامش در  خیابان رویال مایل حوالی ساعت 2:50 بعد از ظهر دوشنبه 12 سپتامبر دستگیر شد.»

روز یکشنبه نیز حین نیروهای پلیس اسکاتلند، کشور مدعی آزادی بیان و زیر مجموعه سلطنت بریتانیا، یک معترض را که هنگام برگزاری مراسم اعلام چارلز سوم به عنوان پادشاه جدید در شهر ادینبورگ یک پلاکارد حاوی شعار را به نمایش گذاشت دستگیر کردند./ فارس

ت ت
کدخبر: 109378 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها