خبر بد برای حامیان ترامپ؛ اف.بی.آی کمین کرد

معاون رئیس شاخه حزب جمهوریخواه آمریکا در ایالت کالیفرنیا در مصاحبه‌ای به شبکه فاکس نیوز گفت، به زودی در فاصله چند هفته بعد از یورش بی سابقه ماموران اف.بی.آی به عمارت مار-ئه-لاگوی دونالد ترامپ، خانه های چندین تن از حامیان این رئیس جمهور سابق آمریکا مورد حمله ماموران قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، هرمیت دیلون، معاون رئیس شاخه حزب جمهوریخواه آمریکا در ایالت کالیفرنیا در مصاحبه‌ای به شبکه فاکس نیوز گفت، به زودی در فاصله چند هفته بعد از یورش بی سابقه ماموران اف.بی.آی به عمارت مار-ئه-لاگوی دونالد ترامپ، خانه های چندین تن از حامیان این رئیس جمهور سابق آمریکا مورد حمله ماموران قرار خواهد گرفت.

دیلون که یک وکیل است در این مصاحبه گفت: «در عرض 24 ساعت بعد از انتشار توئیت یک روزنامه نگار نشریه پالتیکو درباره آمادگی اف.بی.آی برای اجرای احکام سه تن از موکلان ما یا حکم تفتیش و یا احضاریه دریافت کردند. و این احضاریه ها شدیدا فراگیر هستند.»

دیلون در پستی در توئیتر نوشت، یک نفر از اعضای تیم تحقیقات درباره وقایع ششم ژانویه 2021 در وزارت دادگستری آمریکا «به یک خبرنگار پالتیکو گفته تعداد 50 تا یا بیشتر حکم تفتیش و احضاریه هیات منصفه عالی برای متحدان ترامپ قبل از اجرا شدن صادر شده است. موکلان تا همین الان هم هدف آزار و اذیت بازرسان کمیته ششم ژانویه مجلس نمایندگان قرار داشته اند.»

او نوشت: «موکلان ما (زنان حامی شعار اول آمریکا) کسانی هستند که به خاطر به کارگیری حق خود بر طبق متمم اول قانون اساسی آمریکا برای ایراد سخنرانی صلح آمیز درباره انتخابات 2020 هدف گرفته شده اند. این تاکتیکهای ارعاب آمیز به دنبال هدف قرار دادن و ارعاب حامیان ترامپ هستند.»

او توضیح بیشتری درباره اینکه کدام اشخاص ممکن است هدف برخورد اف.بی.آی قرار بگیرند و اینکه آیا آنها جزو کارمندان دولت سابق او و یا متحدانش هستند نداد.

چند روز قبل استیو بنن، مشاور سابق دونالد ترامپ از سوی مقامات ایالت نیویورک به اتهام دست داشتن در دسیسه مربوط به احداث خصوصی یک دیوار مرزی دستگیر و متهم شد./ فارس

ت ت
کدخبر: 109084 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها