یمن اعلام آمادگی کرد | آغاز محله موشکی به عربستان؟

وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن امروز دوشنبه به دیدار مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی این کشور رفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن امروز دوشنبه به دیدار مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی این کشور رفت.

پایگاه خبری انصارالله به نقل از العاطفی گزارش داد، نیروهای مسلح یمن برای اجرای هر گونه تصمیمی که رئیس جمهور بگیرد، در نهایت آمادگی قرار دارد؛ چه این تصمیم درباره اخلال ائتلاف سعودی در آتش‌بس باشد یا رویارویی فراگیر با ائتلاف برای آزادسازی وجب به وجب خاک یمن.

وی تأکید کرد، فرآیند توسعه توانمندی نیروهای ارتش بی‌وقفه ادامه دارد و به سطوح پیشرفته‌ای رسیده است؛ لذا اگر ائتلاف سعودی از آتش‌بس برای پایان دادن به محاصره و تجاوز خود استفاده نکند، غافلگیر خواهد شد.

المشاط هم ضمن استقبال از پیشرفت نظامی ارتش یمن، گفت که این نهاد یمنی، سوپاپ اطمینان امنیت ملت و کشور است و می‌تواند همه توطئه‌های خارجی برای تجزیه یمن را از بین ببرد.

این مسئول یمنی با بیان اینکه هیچ گونه اخلالی در آتش‌بس قابل پذیرش نیست، گفت که باید همه کارکنان دولت پرداخت شده و درآمدهای نفتی و گازی سرقتی هم باز پس گرفته شود.

وی در پایان تأکید کرد که ملت یمن خواهد توانست حقوق قانونی خود را پس بگیرد و این بحرانی که ائتلاف سعودی ایجاده کرده است، به زودی از بین خواهد رفت.

ت ت
کدخبر: 107753 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها