دفاع تمام قد سناتور آمریکایی از ترامپ

سناتور جمهوریخواه آمریکایی حامی دونالد ترامپ در مصاحبه‌ای تاکید کرد، معتقد است دونالد ترامپ "ممکن است" بهترین کسی که حزب جمهوریخواه را در انتخابات سال ۲۰۲۴ نمایندگی می‌کند، باشد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، به نوشته نشریه بیزنس اینسایدر، لیندسی گراهام، سناتور جمهوریخواه آمریکایی حامی دونالد ترامپ در مصاحبه‌ای تاکید کرد، معتقد است دونالد ترامپ "ممکن است" بهترین کسی که حزب جمهوریخواه را در انتخابات سال ۲۰۲۴ نمایندگی می‌کند، باشد.

گراهام تصریح کرد: چه شما ترامپ را دوست داشته باشید چه نداشته باشید او یک رئیس جمهور مهم بوده است. من فکر می کنم کسی که به عنوان یک رئیس جمهور قدرتمند و غیرقابل پیش بینی مطرح بوده تنها زمانی که حد و حدودها را رعایت کند، خوب می ماند.

گراهام ادامه داد: مشکل او شخصیتش است. سیاستهایش توانسته اند از آزمون زمان با موفقیت گذر کنند اما زمان به ما خواهد گفت که آیا شخصیت او سبب خسته شدن مردم آمریکا شده یا خیر.

این سناتور جمهوریخواه آمریکایی بیان داشت: اما من می گویم، اگر بعد از ریاست جمهوری بایدن، در صورتی که در سال ۲۰۲۴ یک بحث سیاسی به راه بیفتد، من اقبال او را تایید می کنم اما اگر رقابت بر سر شخصیت و سرشت باشد، او به دردسر خواهد افتاد.

ترامپ هنوز به صورت رسمی تمایلش برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا را اعلام نکرده است. ترامپ با این وجود بعد از شکست خوردن از بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در چند موقعیت تنها به این اشاره کرده که انتظار دارد در صورت نامزد شدن برای انتخابات ریاست جمهوری بعدی آمریکا پیروز شود.

رئیس جمهور سابق آمریکا، پس از شکستش در انتخابات ۲۰۲۰ مجموعه ای از تجمعات را برگزار کرد که می توانند به عنوان معیار سنجش محبوبیت او نزد محافظه کاران عمل کرده و به او کمک کنند تا انرژی خود را برای یک کمپین انتخاباتی بالقوه حفظ کند. ترامپ در این تجمعات وعده داد که دوباره رئیس جمهور شود.

به عنوان مثال، ترامپ در جریان تجمع موسوم به "تور آزادی آمریکا" در ماه مارس، وعده داد در سال ۲۰۲۴ به کاخ سفید بازگردد. در ماه ژوئیه، منابع نزدیک به رئیس جمهور سابق آمریکا گفتند که او مشتاق است نامزدی خود برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را اعلام کند.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، یک منبع گفت: "او می خواهد میدان را پاک کند و به دیگران جرات دهد تا علیه او نامزد شوند."

ت ت
کدخبر: 107615 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها